Euro
15.3038
0.41%
Dolar
13.5624
0.63%
Altın
801.0080
-0.01%
Borsa
1951
0.31%
Bitcoin
523.003
4.52%
-0ºC
İstanbul
Çok bulutlu -0 C

  Didem: Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın

  Ayşegül Yıldız istemediği için İbrahim Tatlıses ile yollarını ayırmak zorunda kalan ünlü oryantal Didem, konuştu.
  • 24.08.2012 - 11:35
  Didem: Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın

  Didem: Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın #1

  Bayramda sahneye çıkan ve yaklaşık 1500 kişinin izlediği Didem, yaptığı kıvrak danslarla kendisini izlemeye gelenleri coşturdu. Müthiş bir dans gösterisinin ardından Golden&Tulip otelinde basın mensuplarının sorularını yanıtlayan ünlü oryantal Didem çarpıcı açıklamalar yaptı. Didem; 'İşlerimiz Allah'a şükür çok iyi. İbrahim beyleyken de aynı tempoda koşturuyordum. Şimdi de aynı tempoda koşturuyorum. Hiçbir sorun yok. Ben özgürüm artık!'

  "HİÇBİR ŞEYDE GÖZÜM YOK"

  Didem, Asena'nın geçtiğimiz günlerde yaptığı; 'Kimseyi kendime rakip görmüyorum. Ben kendi başıma bir kraliçeyim. Oturduğum tahtı, kalkınca alır götürürüm' demesiyle ilgili olarak; 'Aslında böyle şeylerle muhatap olmak istemiyorum. Çok üzücü şey bunlar. Hepimiz aynı yerde ekmek yiyoruz. Niye bu sitem anlamış değilim. Kendisini tanımıyorum, bilmiyorum. Tanışmışlığım da yok, kavgam da yok. O cümleyi duyduktan sonra aklıma Cem Yılmaz'ın bir şakası geldi; 'Ben o tahtın üstündeyken sakın oturmasın..! Benim sarayım da tahtım da yok. Hiçbir şeyde de gözüm yok. Beni halk, sevenlerim buraya getirdi. Önce Allah sonra İbrahim Tatlıses sonra halktır benim için. Onların İbrahim Beyle başka türlü ilişkisi vardı, benim tümüyle başka. Biz baba kız gibiydik. Özel hayatına bir şey demiyorum, ama kimse benimle polemiğe girmesin. Niye bu kadar kin niye bu kadar nefret onu da bilmiyorum' diye konuştu.

  "KAPIYI VURUM ÇIKMAM LAZIM"

  Evliliği de düşünmediğini belirten güzel oryantal; 'Evliliği düşünmüyorum. Özgürlüğüme düşkün bir insanım. Ancak 35 40 yaşlarında evlenirim... Sinirlendiğim zaman kapıyı vurup çıkmam lazım çünkü' şeklinde konuştu.


  Görüş Bildir