Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
443.600
2.90%
23ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 23 C

  Dizi oyuncusuna dayak

  Dizi Oyuncusu Aslı Nimet Altaylar, tartıştığı erkek sürücüden dayak yiyince soluğu mahkemede aldı...
  • 26.06.2012 - 09:01
  Dizi oyuncusuna dayak

  Dizi oyuncusuna dayak #1

  İSTANBUL Boğaziçi Köprüsü'nde geçtiğimiz eylül ayında yaşanan olay iddialara göre şöyle gelişti: Dizi oyuncusu Aslı Nimet Altaylar, Beşiktaş yönüne doğru emniyet şeridinde seyir halindeyken, Emre Yüksel adlı sürücü kendisine yol vermedi. Kornaya basarak yol isteyen Altaylar, bir süre sonra aracını durdurarak Yüksel ile "yol verme" yüzünden tartışmaya başladı.

  İddiaya göre Yüksel, Altaylar'a küfür ederek sol gözüne yumruk atıp boğazını sıktı. Altaylar da Yüksel'in gömleğini yırtarak, tırnaklarıyla vücudunu çizdi. Olay yerine polisin gelmesi üzerine taraflar birbirinden şikâyetçi oldu.

  İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, Aslı Nimet Altaylar ve Emre Yüksel hakkında basit yaralama ve hakaret suçlarından 2'şer yıldan 7'şer yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı. Davanın ilk duruşmasına katılan Altaylar, olay günü acil hastaneye gitmesi gerektiğini belirterek, "O yüzden emniyet şeridinden gidiyordum. Sanık aracıyla önüme geçerek geçişimi engelledi. Kornaya basarak yol istedim. Küfür edip aracından inerek yanıma geldi. Ben de aracımdan indiğimde gözüme yumruk atıp boğazımı sıktı. 'Elimde kalacaksın' deyince kendimi savunmaya çalıştım" dedi.

  'ÖNCEDEN YARALANMIŞ OLABİLİR'

  Çalıştığı şirketin aracıyla şirketmüdürünü götürdüğünü belirten Emre Yüksel ise "Altaylar yanıma yanaşıp 'Niye yol vermiyorsun?' dedi. Ben 'Ne acelen var, nereye gidiyorsun?' deyince 'Ananın a... gidiyorum' dedi. İleride yeniden durdu. Bana 'Seni i... yapacağım, top yapacağım' dedi. Yakamdan tutup beni yaraladı, ölümle tehdit etti. Kendisine vurmadım, daha önceden yaralanmış olabilir" ifadesini kullandı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir