Petrol
97.81
1.20%
Euro
18.3446
0.25%
Dolar
17.9395
-0.06%
Altın
1.035
0.39%
Borsa
2796
0.00%
Bitcoin
418.021
-3.69%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C

  Doğukan Manço: Annem evlenince camları yumrukladım

  Barış Manço'nun oğlu Doğukan Manço annesin son evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • 07.01.2012 - 11:30
  Doğukan Manço: Annem evlenince camları yumrukladım

  Doğukan Manço: Annem evlenince camları yumrukladım #1

  Cine5'te hafta içi her gün canlı olarak yayınlanan, Yasemin Bozkurt'un sunumuyla ekrana gelen "Yasemin Bozkurt'la Buluşma Noktası" programına 13 yıl önce aramızdan ayrılan ama gönüllerde iz bırakan Barış Manço'nun eşi Lale Manço ve oğlu Doğukan Manço konuk oldu ve çok özel açıklamalarda bulundu.

  ANNESİ EVLENİNCE CAMLARI YUMRUKLAMIŞ

  Doğukan Manço, programda annesi Lale Manço'nun son evliliği ile ilgili çarpıcı açıklamalar yaptı. Babasının ölümünün ardından annesinin mutlu olmasını istese de, yeniden evlenmesini uzun süre hazmedemediğini belirten Doğukan Manço, bu olaya kızgınlığından ve kabul edemediğinden camları yumruklayıp kırdığını da canlı yayında annesine itiraf etti.

  O ŞARKIDA DOĞUKAN'IN GÖZLERİ DOLUYOR

  Programda babasından bahsederken sık sık gözleri dolan ve babasının adını yaşatmak için bir çok projeye imza atan Doğukan Manço, Barış Manço'nun "Güle Güle Oğlum" şarkısını her duyduğunda ayrı bir hüzün duyuyor. Babasının ölmeden kendisine veda ettiğini düşünen Doğukan Manço için bu şarkının yeri apayrı .

  Keşke babam Barış Manço gibi sesim olsaydı...

  Barış Manço'nun şarkılarını ve anılarını yaşatmak için çalışan genç Manço, ne kendisinin, ne de kardeşinin sesinin babası gibi güzel olmadığını da Yasemin Bozkurt'la buluşma noktasında itiraf etti. Babasının gönüllerde iz bırakmış şarkılarını seslendiremeseler de Doğukan Manço, Barış Manço'nun şarkılarını gelecek nesillere de ulaştırmak istediğini belirtti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir