Petrol
111.48
2.25%
Euro
17.4789
-0.28%
Dolar
16.7545
0.34%
Altın
974.66
0.49%
Borsa
2444
0.00%
Bitcoin
325.116
0.05%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  Ebru Şallı'nın en büyük korkusu nazar

  Ünlü popçu Sinan Akçıl ile aşk yaşayan güzel sunucu Ebru Şallı önceki gün Etiler Ak Merkez'de görüntülendi.
  • 07.02.2014 - 09:13
  Ebru Şallı'nın en büyük korkusu nazar

  Ebru Şallı nın en büyük korkusu nazar #1

  Sinan Akçıl'la aşk yaşayan Ebru Şallı ilişkilerine nazar değecek diye bu konuda çok fazla konuşmayı tercih etmiyor.

  "YENİ DVD GELİYOR"

  Akşam'da yer alan habere göre, Elinde telefonuyla mesajlaşan Ebru Şallı Starbucks'ta sıraya girip kahvesini aldıktan sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Şallı "Plates DVD'si çıkarıyorum yakında. Çekimler çok güzel oldu, dar jeane girme DVD'si. 2 haftada 2 beden incelten süper bir DVD. İki hafta içinde çıkacağı için çok heyecanlıyım. Yanında kitapla birlikte çıkacak. Hem Plates DVD'si hemde kitap olacak. Herkes bu DVD'yi bekliyor. Çünkü bütün kadınlarda ve kızlarda dar Jean'e girme durumu var, dar jean giymek istiyorlar, bu konuda çok heyecanlılar. Bende onları giydireceğim" dedi.

  Ebru Şallı'nın Fotoğraflalrı

  SİNAN AKÇIL SORULARINA CEVAP VERMEDİ

  Sinan Akçıl'la tutkulu bir aşk yaşayan Ebru Şallı'nın ilişkilerine nazar değecek diye çok fazla konuşmaması dikkatleri çekti.

  Evlenmeyi düşünüyor musunuz sorusuna yanıt vermeyen Şallı, "Nazardan çok korkuyor muşsunuz" diye sorulması üzerine, "Herkes nazardan korkar" dedi. Herhangi bir önlem aldınız mı sorusuna "Ne gibi?" diye soruyla yanıt veren Şallı, "Ondan mı birlikte görülmüyorsunuz?" diye sorulması üzerine de "Çok teşekkür ederim gerçekten, güneş inanılmaz bir enerji veriyor. Hava çok güzel Pars'ı almaya gidiyorum" diyerek uzaklaştı.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir