Dolar
6.8648
0.0583%
Euro
7.7843
0.117%
Altın
1810.43
0.0668%
Borsa
119409.89
0.5874%
G. Altın
400.161
0.3131%
Bitcoin
64583.67
0.2845%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 25 C

  Ece Erken'in görüntülendiği iş adamı evli çıktı

  Ece Erken ile New York havalimanında samimi şekilde görüntülenen iş adamı Nazım Torbaoğlu'nun evli olduğu iddia edildi.
  • 28.09.2017 - 12:19
  Ece Erken'in görüntülendiği iş adamı evli çıktı

  Ünlü sunucu Ece Erken, Ekim 2015'te oğlunun babası Serkan Uçar'dan boşanmış, sonrasında adı aşk dedikodularına karışmamıştı. Ece Erken'in, iş adamı Nazım Torbaoğlu ile yeni bir maceraya yelken açtığı iddia edildi.

  Ece Erken'in görüntülendiği iş adamı evli çıktı #1

  "ECE'YLE UYUŞAMADIK"

  New York havalimanında samimi şekilde çekilen ikilinin fotoğrafı dün ortaya çıktmıştı. Nazım Torbaoğlu çıkan karelerden sonra şu açıklamayı yapmıştı: "Arkadaş ortamında tanıştık, birkaç kez görüştük. Uyuşamadığımızı anladık ve bu arkadaşlığı sona erdirdik. Zaten bir ilişki değildi!"

  Ece Erken de "Tanışma aşamasında ayrıldık." diye konuştu.

  "NAZIM EVLİ"

  Nazım Torbaooğlu'nun evli ve eski manken Songül Yıldırım ile sevgili olduğu iddia edildi. Sunucu Cengiz Semercioğlu'na konuşan eski manken Songül Yıldırım "Nazım evlidir, ayrıca benimle de 10 yıldır ilişkisi var. Ece de biliyor." dedi.

  ''HANGİ KADIN EVLİ BİR ADAMLA BERABER OLUR?''

  Evli bir erkekle görüştü iddialarına Ece Erken, canlı yayında cevap verdi; "Ben geçen yıl tanışmıştım. O sırada boşandığını söylemişti hatta 2 yıl olduğunu söylemişti. Doğru olduğuna inanmıştım. İnsanların bu kadar kötü olduğuna inanmak istemiyorum. Ben huzurlu bir şey istiyorum. Ben sevgilisiyle muhatap olur muyum? Bir yıl olmuş ondan ayrılalı beni ilgilendirmiyor. Ben sevgilisiyle olan ilişkisinin bittiğini biliyorum. Bu kadın Nazım evliyken onunla beraberdi."

  "NAZIM'IN BUNU SÖYLEDİĞİNE İNANAMIYORUM"

  Bu sırada Cengiz Semercioğlu Nazım Torbaoğlu'nun "İddia edildiği gibi Ece Erken ile ilişkimiz yok, eşimle boşanma davasının son celsesi yarın." dediğini söyledi. Ece Erken de "Nazım'ın boşanma davasının devam ettiğini söylediğine inanamıyorum." dedi.

  ''ECE ERKEN'DEN GERÇEĞİ SAKLADIM''

  Nazım Torbaoğlu da ''Ece Erken evli olduğumu bilmiyordu, gerçeği kendisinden sakladım'' dedi.

  Ece Erken'in görüntülendiği iş adamı evli çıktı #2

  Görüş Bildir