Petrol
84.41
-0.73%
Euro
17.784
-0.33%
Dolar
18.4427
0.16%
Altın
969.56
-0.37%
Borsa
3282
0.00%
Bitcoin
350.630
-0.51%
12ºC
İstanbul
Açık 12 C
  Ecem Uzgör'den samimi açıklamalar

  Ecem Uzgör'den samimi açıklamalar

  Top Model of the World 2016 yarışmasına katılıp dereceye giremeyen Ecem Uzgör, güzel olduğunu iddia etmediğini söyledi.
  • AA
  • 15.09.2016 - 16:07

  Kurban Bayramı nedeniyle Yalova'da ikamet eden ailesini ziyaret eden 26 yaşındaki Ecem Uzgör, gazetecilere yaptığı açıklamada, 8 yıldır İngiltere'de yaşadığını ve 5 yıldır da profesyonel anlamda modellik yaptığını söyledi.

  Ecem Uzgör den samimi açıklamalar #1

  "ÇOK ŞAŞIRDIM"

  Ecem Uzgör, Almanya'da gerçekleştirilen Top Model of the World 2016'nın "modellik yarışması" olduğunun altını çizerek, şöyle konuştu: "Yarışma birkaç hafta önce yapıldı. Açıkçası çok şaşırdım. Her şey bir anda gelişti. Sosyal medya kullanıcıları taçlı fotoğrafımı görünce beni Türkiye güzeli zannettiler. Oysa ben Türkiye'yi modellik yarışmasında temsil ettim. İnsanlar beni taçla gördüğü için güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil ettiğimi düşündü. Bir fotoğrafımı koymuştum. Buradan yorumlar almaya başlamıştım. Şu anda yarım dakikada bir mesaj alıyorum. Özellikle Instagram ve Facebook patlamış durumda."

  Ecem Uzgör den samimi açıklamalar #2

  Ecem Üzgör Almanya'da Türkiye'yi temsil etti

  GÜZEL OLDUĞUMU İDDİA ETMİYORUM

  Uzgör, yorumlara çok şaşırdığını ifade ederek, "Güzel olduğumu iddia etmiyorum. Sosyal medyadaki yorumların adeta patlamasına şaşırdım. Bu durum beni ve ailemi üzdü.

  ŞARKICIYIM, KEMANCIYIM

  Ben müzisyenim. Müziğimi kitlelere ulaştırmak istediğim için açıkçası bu durumu kullanacağım. Yaptığım müzikle gündemde olmak istiyorum. Şarkıcıyım, kemancıyım. Ayrıca müzik grubumuz var. Grup elemanlarını da ülkemize getirteceğiz. Albüm yapmayı düşünüyoruz." değerlendirmesinde bulundu.

  Ecem Uzgör den samimi açıklamalar #3

  SAHTE TWİTTER HESAPLARI AÇILDI

  Sosyal medyada adına birçok sahte hesap açıldığını da aktaran Ecem Uzgör, "Twitter hesabım yok. 30 sahte hesap açılmış. Bunların hepsi yanlış." ifadesini kullandı.

  Ecem Uzgör den samimi açıklamalar #4

  Ecem Uzgör den samimi açıklamalar #5


  Görüş Bildir