Petrol
98.01
-1.60%
Euro
18.4009
-0.71%
Dolar
17.9321
-0.03%
Altın
1.038
0.60%
Borsa
2864
-0.15%
Bitcoin
436.892
-1.19%
28ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 28 C

  Emin Bey çocuklarını tercih etti boşanıyoruz

  Müşerref Akay, üçüncü eşi işadamı Emin Atalay’la ayrılma kararı aldı.
  • 02.12.2011 - 08:05
  Emin Bey çocuklarını tercih etti boşanıyoruz

  Emin Bey çocuklarını tercih etti boşanıyoruz #1

  TÜRK Sanat Müziği sanatçısı Müşerref Akay, önümüzdeki pazartesi günü eşine boşanma davası açacağını söyledi. Evliliğinin eşinin kızlarıyla anlaşamadığı için bittiğini dile getiren Akay, "Evliliğimizde dördüncü yıla girerken boşanıyoruz. Emin Bey'in iki kızı var, onlar beni bir türlü sevemedi. Aile içinde bir kaynaşma olmadı. Bu durum da beni rahatsız etti" dedi.

  Akay, boşanma süreciyle ilgili şunları söyledi: "Ben o evde kendimi hiçbir zaman tam bir aile gibi hissedemedim, aksine hep ailenin dışında hissettim kendimi. Dünyalarımız ayrıydı Emin Bey'le. Evlilik kurumunu yürütmeyi beceremedi. Çocuklarıyla aramda dengeyi bulamadı. Çocuklarının bana karşı tavrı hiç değişmedi, Emin Bey de onları tercih etti. Ben annelerini kaybetmiş o iki kız çocuğuna elimden geldiğince sevgiyle yaklaşmaya çalıştım ama onlar bana yaklaşmak istemediler."

  ALYANSINI ÇIKARDI

  Geçtiğimiz yıl alyansını çıkardığı haberiyle gündeme gelen Akay, "Geçen sene de boşanma davası açmıştım, fakat barışmış ve yeniden deneme kararı almıştık. Ama artık bu iş bitecek. Ayrı evlerde yaşıyoruz. 1.5 aydır kendisini görmüyorum ve konuşmuyorum, konuşmayı da düşünmüyorum" dedi. Sanatçı, boşanma haberleriyle gündeme gelmekten rahatsız olduğunu da sözlerine ekledi: "Ben sürekli evlenip boşanan biri değilim. Mahmut Bey'den (Tezcan) ayrıldıktan tam 21 sene sonra, bir yıl süren bir evliliğim oldu. Ondan altı yıl sonra da Emin Bey'le evlendim. Sürekli evlenip ayrılan bir kadın gibi görülmek hoşuma gitmiyor. Ben evlilik kurumuna inanan, çok saygılı bir insanım."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir