Petrol
110.47
1.25%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
477.240
-0.54%
12ºC
İstanbul
Çok bulutlu 12 C

  Emre Belözoğlu: Oğlum huy olarak bana çok benziyor

  Fenerbahçeli Emre Belözoğlu, oğlu Ömer Akif'in huy olarak kendisine çok benzediğini söyledi.
  • 03.10.2014 - 13:18
  Emre Belözoğlu: Oğlum huy olarak bana çok benziyor

  Emre Belözoğlu: Oğlum huy olarak bana çok benziyor #1

  Fenerbahçe Kaptanı Emre Belözoğlu, kulübün resmi yayın organı Fenerbahçe Dergis'ne oğlu Ömer Akif'le birlikte poz verirken ilginç açıklamalar yaptı. Eşi Tuğba hanımın ikinci kez hamile olduğunu ve bir kız çocuk beklediklerini belirten Emre, oğlu Ömer Akif'in huy olarak kendisine çok benzediğini söyledi.

  İşte Belözoğlu'nun açıklamalarından satır başları...

  "ÖMER HUY OLARAK BANA ÇOK BENZİYOR"

  Ömer, huy olarak bana çok benzeyen bir çocuk aslında. Profesyonel yaşantımda Türkiye'nin gerçekleri itibariyle egolarımı ortaya çıkarmam gereken durumlar oluyor ki bunlardan hiçbir zaman pişmanlık duymadım, ancak özel hayatımda egoları olan bir insan değilimdir. Bunu da evladıma öğretmeye çalışıyorum. Ömer güler yüzlü, sıcakkanlı bir çocuk. İnsanları seven bir çocuk. İlk defa gördüğü bir insana bile sarılmayı kendine zul görmeyen bir çocuk.

  Emre Belözoğlu: Oğlum huy olarak bana çok benziyor #2

  "ÖMER AKİF'E KIZ KARDEŞ GELİYOR"

  Kızımız olacak inşallah. Ömer de bir kardeşi olacağını biliyor şu anda ve çok heyecanlı. Allah nasip eder de kızımızı kucağımıza alırsak, onun da büyüdüğünü görürsek, kız çocuğumuzun çok şanslı olacağını düşünüyorum çünkü Ömer gibi bir ağabeyi olacak.

  "SEVDİKLERİMİZLE VAKİT GEÇİRMELİYİZ"

  Zamanı çok çabuk tüketiyoruz. İnsan sevdikleri ile vakit geçirdiğinde zamanın kıymeti ortaya çıkmış oluyor. Ben de evladımla kamplardan, idmanlardan artan vakitlerde elimden geldiğince vakit geçirmeye çalışıyorum. Çünkü bütün hayata dair kaybettiğimiz enerjimizi onlarda bulabiliyoruz. Aslında biz evlatlarımızdan bu anlamda çok destek alıyoruz.

  Emre Belözoğlu: Oğlum huy olarak bana çok benziyor #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir