Petrol
86.65
-4.21%
Euro
17.8436
-1.10%
Dolar
18.414
0.52%
Altın
973.28
-1.08%
Borsa
3282
-0.41%
Bitcoin
353.370
-0.19%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Erol Köse'den Meryem Uzerli iddiası

  Erol Köse, Meryem Uzerli hakkında şaşırtan bir iddia ortaya attı.
  • 28.05.2013 - 08:46
  Erol Köse'den Meryem Uzerli iddiası

  Erol Köse den Meryem Uzerli iddiası #1

  Erol Köse psikolojik sorunları olduğu gerekçesiyle Berlin'e giderek dizi çekimlerini aksatmasıyla gündemde olan Uzerli'nin Berlin'e hiç gitmediğini iddia etti.

  MERYEM'İN PASAPORT ÇIKIŞI YOK

  Twitter hesabından bu konu hakkında ortaya şoke eden bir iddia atan Köse 'Flash! Çok gizli bilgi. Hürrem hiç Berlin'e gitmedi. Pasaport çıkışı yok! Fiyat arttırmak için kolpa yapıyor. İstanbul'da otelde saklanıyor. Cebi babasına yönlendirdi ki Berlin'de zannedilsin. Süleymen'ın yarı fiyatı oynaması adil değil. Abla haklı. Hadi verin parayı Hürremsiz olmaz!' diye yazdı.

  CAN ATEŞ ŞAŞIRTTI

  Köse'nin bu iddiasının ardından, Bebek trafiğinde tek başına görüntülenen Can Ateş'in hareketleri kafaları karıştırdı. Ateş önceki gece Bebek trafiğinde aracıyla beklerken görüntülenmiş, muhaberlerin sorularını yanıtsız bırakmıştı.

  OTELDE BULUŞTULAR İDDİASI

  Milliyet'in haberine göre önceki gece evinden yalnız çıkan Ateş, bir süre sahilde aracıyla turladıktan sonra Swiss Otel’e girdi. Berlin’den dönmeyeceği ve orada psikolojik tedavi göreceği için yapımcılara rest çeken sevgilisi Meryem Uzerli, İstanbul’da olduğu süre içerisinde başka bir otelde kalıyordu. Ateş, geceyi Swiss Otel'de geçirirken Uzerli’nin sevgilisini görmek için gizlice otele geldiği ise iddialar arasında.


  Görüş Bildir