Petrol
88.5
3.95%
Euro
18.1994
0.35%
Dolar
18.5435
0.23%
Altın
1.011
2.33%
Borsa
3392
6.67%
Bitcoin
367.319
2.01%
21ºC
İstanbul
Güneşli 21 C

  Ersoy: Kendimi kocası ölmüş dul karılar gibi hissediyorum

  Bülent Ersoy, sahneden yine hastaneye koştu. Diva, 'pırlanta yuttu' söylentilerine de cevap verdi.
  • 27.10.2014 - 09:17
  Ersoy: Kendimi kocası ölmüş dul karılar gibi hissediyorum

  Ersoy: Kendimi kocası ölmüş dul karılar gibi hissediyorum #1

  Yaklaşık 10 gün gizlice yattığı özel bir hastanede tedavi gören Bülent Ersoy, taburcu olur olmaz Nana Restaurant'ta sahne aldı. 2 saat konser veren sanatçının neşeli hali dikkat çekti.

  "PIRLANTA YUTMADIM"

  Güneş'te yer alan habere göre, Sahneye iğne yaptırdıktan sonra çıkan Ersoy, yapımcısı Fevzi Siverek'in "Bülent hanım pırlanta yuttuğu için rahatsızlandı" açıklamasıyla ilgili, "Sevgili yapımcım ve dostum Fevzi Siverek sorulan soruya karşılık bir espri yapmış. Bir taş yutulmuş olsa bu mideye gider ondan sonra da bağırsaklara geçer. Ben böbreğe geçen taş görmedim" dedi.

  Siyah kıyafetiyle ilgili de Ersoy, "Kendimi kocası ölmüş dul karılar gibi hissediyorum" esprisini yaptı.

  Fevzi Siverek de "Bana Bülent Hanım'ın ne taşı düşürdüğü sorulunca 'Olsa olsa pırlanta taşıdır' dedim. Sonuçta bir Cem Yılmaz espirisi yapmadık ki anlaşılmasın" açıklamasını yaptı.

  SAHNE SONRASI HASTANE

  Bülent Ersoy iki saat süren sahne sonrası soluğu yine hastanede aldı. Ataşehir'de sahneden iner inmez basın danışmanı ile hastanenin yoluna düşen Ersoy, kendisini basın mensuplarının beklediğini fark edince hızla oradan ayrıldı. Basın mensuplarına bu şekilde görüntü vermek istemediği öğrenilen sanatçının evine gittiği ve antibiyotik tedavisine daha sonra devam edeceği öğrenildi.


  Görüş Bildir