Euro
9.4778
0.33%
Dolar
7.7871
0.2%
Altın
462
0.37%
Borsa
1.333
0.17%
Bitcoin
149.175
-1.16%
13ºC
İstanbul
Açık 13 C
  Fahriye Evcen'i şaşırtan soru

  Fahriye Evcen'i şaşırtan soru

  Fahriye Evcen, Özcan Deniz ile ilgili sorulan soruya tepki gösterdi.
  • 16.12.2012 - 12:14

  Fahriye Evcen i şaşırtan soru #1Fahriye Evcen'e, başrolünde oynadığı 'Evim Sensin' filminin özel gösterimi için geldiği Gaziantep'e gitti.

  "DEĞERLENDİRMEYİ İZLEYİCİ YAPTI"

  Sanko Park Alışveriş Merkezi'ndeki gösterim öncesi hayranlarıyla düzenlenen söyleşiye katılan Fahriye Evcen, "Bu filmde güzel, sıcak ve samimi bir hikaye vardı. Zamanla birçok kişiye ulaşabileceğimizi tahmin ediyorduk. İlk günden itibaren bu kadar yoğun ilgi görmesi bizi pozitif anlamda şaşırttı. Değerlendirmeyi izleyici yaptı" dedi.

  "ETNİK YAPIMIZA UYGUN BİR HİKAYE"

  Filmin senaryosunun Güney Kore yapımı 'Hatırlanacak Bir Anı' filmiyle benzerlik gösterdiğinin hatırlatılması üzerine Evcen, "Yapacağımız işin bir örneği olması bize fikir verdi. Ben o filmi de izledim. Dünya çapında çok ödül almış bir film. O film, bizim çektiğimizden daha ağır ve temposu düşüktü. Ama duygu yoğunluğu yine çok güzeldi. Bizim de samimi bulduğumuz taraf buydu. Bizim ülkemize ve etnik yapımıza uygun bir hikayeydi. Bizden sonra da diğer ülkelerden bu filmi yeniden çekmeyi düşünenler oldu" cevabını verdi.

  Fahriye Evcen'e Özcan Deniz'le ilgili soru

  Fahriye Evcen i şaşırtan soru #2

  SORMANIZ OLDU MU YANİ

  Bir hayranı, Evcen'e "Çok merak ediyorum. Özcan Deniz'le çok yakışıyorsunuz. Ufukta evlilik görünüyor mu?" diye sordu. Fahriye Evcen soruya, "Burada bu kadar muhabir var. Onlar sormamış sizin sormanız oldu mu yani. Teşekkür ederim" şeklinde yanıt verdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir