Flo Rida'dan güldüren uyarı: Açılın hemşerim

Flo Rida'dan güldüren uyarı: Açılın hemşerim

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen Uluslararası Yarış Festivali kapsamında Veliefendi Hipodromu'nda sahneye çıkan rapçiyi yaklaşık 30 bin kişi izledi.

'AÇILIN HEMŞERİM'

Hayranlarının alkışları ve çığlıkları eşliğinde sahneye çıkan şarkıcının konserinde ilginç anlar yaşandı. Sevgi tezahüratlarını gören rapçi, bir ara kendini sahneden seyircilerin omuzlarına bıraktı. İki şarkısını hayranlarının arasında söyleyen şarkıcının arkadaki hayranlarına ulaşmak için Türkçe olarak "Açılın hemşerim!" demesi, kahkahalara ve büyük alkışa neden oldu.

MİKROFONU ALTINDI

İki saat sahnede kalan ve bir ara sevenlerinden bir grubu da yanına çağırıp dans ettiren Flo Rida, yoğun istek üzerine bis yaptı. Sanatçı sahneye de altın mikrofonla çıktı.

ALTIN AT KOLYESİ HEDİYE EDİLDİ

Altın takı ve aksesuar merakı olan ve aldığı Bugatti marka otomobilini altın kaplatarak günlerce tüm dünyada haber olan şarkıcıya Türkiye Jokey Kulübü de bir jest yaptı. TJK Başkanı Serdal Adalı, konser sonrası Flo Rida'ya üzerinde TJK'nın simgesi olan özel yapım, altından at figürlü bir kolye hediye etti. Ünlü rapçi bu hediyeyi çok beğenip Başkan Adalı'ya defalarca teşekkür ederek, en özel konserlerimde takacağım dedi.