Euro
15.3143
0.46%
Dolar
13.4759
0.38%
Altın
797.2130
0.18%
Borsa
2,041.38
-0.03%
Bitcoin
567.795
-0.58%
5ºC
İstanbul
Çok bulutlu 5 C
  Gamze Özçelik'ten tokat iddiası için açıklama

  Gamze Özçelik'ten tokat iddiası için açıklama

  Gamze Özçelik, Ceylan Çapa'nın sevgilisiyle yakınlaştığı ve Çapa'dan tokat yediği yönündeki haberleri yalanladı: "Kimse bana tokat atamaz."
  • Haber Merkezi
  • 03.06.2015 - 14:42

  İş, sanat ve moda dünyasının ünlü isimleri, ‘Elle Weekend ile Alaçatı’ partisi kapsamında buluştu. Partide Ceylan Çapa'nın sevgilisi Altuğ Leblebici ile Gamze Özçelik'in yakınlaştığı yönündeki haberler, magazin gündeminin en çok konuşulan konularından oldu.

  TOKAT İDDİASINI YALANLADI

  Magazin basınındaki haberlere göre; Çapa, önce sevgilisiyle kavga etti, ardından da Gamze Özçelik'e tokat atarak kıskançlık krizine girdi. Yaşanan olayların ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Özçelik, basında yer alan haberleri yalanladı.

  Gamze Özçelik ten tokat iddiası için açıklama #1

  (Ceylan Çapa ve sevgilisi Altuğ Leblebici)

  "KİMSE BANA TOKAT ATAMAZ"

  "Böyle bir şey gerçekleşmedi. Kimse bana tokat atamaz" diyen Özçelik, iki sevgilinin kendi aralarında tartıştığını ve Altuğ Leblebici'nin çocukluk arkadaşı olduğunu söyledi:

  "Basında bir haber yer almaktadır, bana tokat atıldığına dair. Bu kesinlikle doğru değildir, bu asla gerçekleşmedi ve kimse bana tokat filan atamaz. Haberde yakınlaştığım iddia edilen şahıs benim çocukluk arkadaşım olup, ailesini küçüklükten beri tanımaktayım. Ve asla öyle bir durum söz konusu olamaz. Benim hayat duruşumda bu tür bir tavır zaten asla olmaz. Evet, bir kavga yaşanmıştır ama benimle alakası olmayan, iki sevgilinin kendi arasında yaşadığı büyük bir kavgadır. Sonradan da etrafa sıçramıştır. Haber yaparken kişilik haklarına saldırılmaması, iftira atılmaması ve şahıslara sorulması gerekmektedir. Üzgünüm!"

  Gamze Özçelik ten tokat iddiası için açıklama #2


  Görüş Bildir