Petrol
110.24
0.23%
Euro
17.0202
1.30%
Dolar
15.9143
0.26%
Altın
948.75
0.66%
Borsa
2381
0.36%
Bitcoin
482.042
0.39%
18ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 18 C

  Gizem Karaca: Hazal Kaya ile tanışmıyorum - izle

  Gizem Karaca, Hazal Kaya ile arasında bir savaş olmadığını söyledi.
  • 07.11.2013 - 11:06
  Gizem Karaca: Hazal Kaya ile tanışmıyorum - izle

  Gizem Karaca: Hazal Kaya ile tanışmıyorum - izle #1

  Tv8'de ekrana gelen Aramızda Kalsın'ın konuğu olan güzel oyuncu Gizem Karaca kendisine sorulan sorulara içtenlikle yanıt verdi.

  Geçen ocak ayında İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından düzenlenen operasyonda gözaltına alınan Karaca, yaşadıklarının işini etkilemediğini söyledi.

  Gizem Karaca: Hazal Kaya ile tanışmıyorum - izle

  'ÇOK ŞANSLIYIM'

  Operasyonun basına yansıdığı için büyük bir olay gibi göründüğünü belirten Karaca, 'Bu yaşadıklarım benim işimi etkilemedi. Çok şanslıyım ki iyi bir şirkette çalışıyorum. Basına yansıdığı için büyük bir olay gibi görünüyor. Bizim dezavantajımız çok göz önünde olmamız. O kadar çok yazılıp çiziliyor ki insanların bakış açısı değişiyor. İnanıyorlar bir çok şeye insanlar. Ailem hep yanımda oldu bu süreçte. Küçük yaştan beri zorluklara karşı koymayı öğrendim.' dedi.

  'ERKEN ANNE OLMAK İSTİYORUM'

  Evlilik şu an için bana uzak. Daha 21 yaşındayım. İleride olabilir tabi ki hem erken anne olmak gibi bir isteğim de var. Şu an en az bir 5-6 senem daha var. Annem 69'lu babam 68'li. Aramızdaki yaş farkı çok değil ve bağ çok güzel. O nedenle erken anne olmak isterdim.

  'HAZAL KAYA'YI TANIMIYORUM'

  Pelin Çini'nin "Gizem Karaca ile Hazal Kaya arasında bir savaş var gibi. Neden böyle davranıyor sevenleriniz?" sorusu üzerine Karaca; 'Ben Feriha yerine girmedim yeni bir karakter olarak girdim diziye. Ben Hazal'la hiç tanışmadım. Aynı yapım şirketindeyiz ama tanışmadık. Benim O'na karşı bir şeyim yok O'nun da bana karşı bir şeyi yok.' diye konuştu.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir