Euro
14.937
3.24%
Dolar
13.1144
2.33%
Altın
762.58
3.75%
Borsa
1.81
0.05%
Bitcoin
755.989
2.65%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Gonca Vuslateri Sezen Aksu'nun gençliğini canlandıracak

  Gonca Vuslateri, bir reklam filminde Minik Serçe Sezen Aksu'nun gençliğini canlandıracak.
  • 24.09.2014 - 10:33
  Gonca Vuslateri Sezen Aksu'nun gençliğini canlandıracak

  gonca sezen

  Son dönemde 'Yalan Dünya' dizisindeki Vasfiye Teyze karakteriyle yıldızı parlayan Gonca Vuslateri, Sezen Aksu'nun gençliğini oynayacak. Vuslateri, rol aldığı dizi ve filmlerin kulislerinde sık sık çok büyük hayranlık duyduğu Aksu'nun taklidini yaptığı için arkadaşlarının kendisine sanatçının 'Minik Serçe' lakabından yola çıkarak Manik Serçe dediklerini açıklamıştı. Aksu'nun menajeri Yaşar Gaga'yla da arası çok iyi olan Vuslateri, sanatçıyla sık sık bir araya gelme imkanı da buluyordu.

  SEZEN AKSU GONCA'YI İSTEDİ

  Güneş'te yer alan habere göre, Önümüzdeki yıl müziği bırakma kararı aldığını söyleyerek hayranlarını şaşırtan Sezen Aksu, geçen günlerde büyük bir reklam kampanyasında hayat hikayesini kullanmak isteyen reklamcıların teklifini kabul etti ve gençliğini özellikle Gonca Vuslateri'nin canlandırmasını istedi. Reklamda Vuslateri, Aksu'nun 70'lerde İstanbul'a gelip şöhret olmaya hazırlandığı dönemine hayat verecek.

  Gonca Vuslateri Sezen Aksu nun gençliğini canlandıracak #2

  Sezen Aksu'nun konser ve özel davetlerini kaçırmayan Vuslateri de, geçen günlerde 4. sezon çekimlerine başlayan 'Yalan Dünya'nın ilk bölümünde Aksu'nun konuk oyuncu olmasını rica etti. Ancak sanatçının zamanlaması uymadı.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir