Dolar
6.905
0.0884%
Euro
8.1803
0.18%
Altın
2015.71
-0.1837%
Borsa
1087.16
0%
G. Altın
449.287
0.526%
Bitcoin
77481.11
-0.8126%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C
  Gözaltında değilim diyen Cenk Eren serbest bırakıldı

  Gözaltında değilim diyen Cenk Eren serbest bırakıldı

  Bu sabah gözaltına alınan ünlüler arasında Cenk Eren de vardı. Haberi Twitter'dan yalanlayan Cenk Eren serbest bırakıldı
  • 25.01.2013 - 15:47
  Gözaltında değilim diyen Cenk Eren serbest bırakıldı

  Gözaltında değilim diyen Cenk Eren serbest bırakıldı #1

  İstanbul'da bu sabah gerçekleştirilen narkotik operasyonda 'Issız Adam' filmiyle tanınan Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ve şarkıcı Cenk Eren'in yanı sıra bir çok ünlü isim gözaltına alındı. Yapılan operasyonda 20 kilo esrar, 500 gram kokain ve bir miktar bonzai adlı uyuşturucu ele geçirildiği öğrenildi. Cenk Eren Twitter adresinden gözaltına alındığı iddialarını yalanlamış, pek çok kişiyi de buna inandırmıştı, ancak Eren'in gözaltın sonrası görüntüleri ortaya çıktı.

  Cenk Eren ve Cemal Hünal serbest bırakıldı

  İşte Eren'in o tweet'i:

  Gözaltında değilim diyen Cenk Eren serbest bırakıldı #2

  GÖZALTINA ALINAN İSİMLER

  Ş.D. liderliğinde uyuşturucu satan ve uyuşturucu temin eden aralarında ünlülerin de bulunduğu 38 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınanlar arasında Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy, Türkiye güzeli Gizem Karaca, Selen Katırcıoğlu, Çağatay Ulusoy’un menajeri Ayşe Selin Boronkay, Yusuf Hasan Akgün, kamuoyunda Cenk Eren ismiyle bilinen Yüksel Venedik, Yönetmen Hüseyin Orçun Benli, Ergun Taş, Nuri Kösem’in de bulunduğu belirtildi. Yapılan aramalarda Cemal Hünal, Seren Katırcıoğlu, Çağatay Ulusoy’un evinde birer kullanımlık esrar bulunduğu açıklandı

  ÇAĞATAY ULUSOY: 'İFADE VERİP GİDECEĞİZ'

  Selen Katırcıoğlu, bir basın mensubunun ''Ne için buradasınız?'' sorusuna ''Hepimiz buradayız bilmiyorum" dedi. Katırcıoğlu, ''Uyuşturucu kullanıyor musunuz?'' sorusuna ise ''Hayır" yanıtını verdi.

  Çağatay Ulusoy ise ''İfade verip gideceğim" diye konuştu. Basın mensuplarının yoğun ilgisi karşısında Ulusoy, ''Arkadaşlar tamam, sabahtan beri burada uğraşıyoruz" şeklinde konuştu.

  EREN VE HÜNAL SERBEST

  Cenk Eren ve Cemal Hünal, Emniyet'teki sorgularının ardından kan, tükürük ve kıl örneklerinin alınmasından sonra Adli Tıp Kurumu'ndan serbest bırakıldı. Eren ve Hünal'ın içici oldukları belirtilerek savcılık talimatıyla salıverildikleri belirtildi. Cenk Eren emniyetten ayrılırken, "Suçsuzdum serbest bırakıldım; akşamda konser vermeye gideceğim" derken Cemal Hünal ise , "Suçsuzdum serbest kaldım, evime gidiyorum" dedi. Hünal'ın avukatı ise dosyanın gizliliği olduğunu ileri sürerek gazetecilere açıklamayapamayacaklarını belirtti.

  Görüş Bildir