Petrol
112.66
0.55%
Euro
16.77
3.26%
Dolar
15.88
2.17%
Altın
930.74
1.30%
Borsa
2395
0.17%
Bitcoin
473.700
-2.80%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C
  Gülben Ergen'e bir eleştiri de Perihan Mağden'den

  Gülben Ergen'e bir eleştiri de Perihan Mağden'den

  Gazeteci Erhan Çelik ile evlenen Gülben Ergen'in Hac ibadetinden yaptığı fotoğraflı paylaşımlara, yazar Perihan Mağden'den de tepki geldi.
  • 12.10.2014 - 10:30

  Gülben Ergen e bir eleştiri de Perihan Mağden den #1

  Gülben Ergen-Erhan Çelik çifti, düğünün hemen ardından balayı yerine Hacca gitmiş, bu ibadetlerine ilişkin de sosyal paylaşım hesaplarından çok sayıda fotoğraf paylaşmıştı.

  İbadetlerini reklam konusu yaptıkları gerekçesi ile tepki çeken çift, eleştirilere, "Maldivler'e mi gitseydik" karşılığını vermişti. O fotoğraflara, yazar Perihan Mağden'den de tepki geldi. Radikal'den Armağan Çağlayan'a konuşan Mağden, "Gülben Ergen'in imanının kaç desibel olduğunu sürekli izlemek zorunda mıyız?" dedi.

  İLK DEFA HACDA ÇEKİLMİŞ BİR REKLAM FİLMİ İZLİYORUZ

  Bir assolist hacca gidemez mi?

  Gider. Bir revolüsyon yarattı. Yeni evlendiği bir adamla el ele hac yollarında fotoğrafını koydu. İlk defa yani. Gitsin hacca yani. Gülben Ergen’in imanının kaç desibel olduğunu sürekli izlemek zorunda mıyız?

  Biz istiyoruz izlemeyi. Halk bunu talep etmese gazeteler yazmaz.

  Peki Instagram’a koyuyor kadın herkes görsün diye. Sen de “Medya ve siteler niye alıp koyuyor Instagram’dan” mı diyorsun? Çünkü revolüsyon yaratıyor. İlk defa hacda geçen bir reklam filmi izliyoruz.

  Gülben Ergen'den İhsan Özkes'e cevap

  Gülben Ergen e bir eleştiri de Perihan Mağden den #2

  Gülben Ergen ile Erhan Çelik'in nikah fotoğrafları İZLE


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir