Euro
15.0882
-0.94%
Dolar
13.5192
-0.96%
Altın
777.5830
-1.33%
Borsa
1983
-0.73%
Bitcoin
515.312
0.37%
4ºC
İstanbul
Çok bulutlu 4 C

  Gülben Ergen'e ölüm mesajları atan iki kişi yakalandı

  Ünlü şarkıcının cep telefonuna ölüm mesajları attıkları iddiasıyla iki kişi gözaltına alındı.
  • DHA
  • 25.10.2017 - 14:21
  Gülben Ergen'e ölüm mesajları atan iki kişi yakalandı

  Gözaltına alınan M.Emre K.'nın Erhan Çelik’in asistanının ağabeyi, Harun G.’nin ise şoförü olduğu ortaya çıktı. Savcılık konuyla ilgili başlattığı soruşturmayı derinleştirdi.

  Magazin dünyası son 1 aydır Gülben Ergen ve bir sene önce ayrıldığı eşi Erhan Çelik ile arasında yaşananları konuşuyor. Gülben Ergen evinin korumalı otoparkında aracının bıçakla çizilmesi üzerine Erhan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Ergen ile eski eşi  Çelik mahkemeden birbirlerine yönelik uzaklaştırma kararı aldırmışlardı.

  "SONUN DENİZ SEKİ GİBİ OLACAK"

  Gülben Ergen, yaşanan süreçte özel telefonuna iki ayrı telefondan ölüm tehditleri, hakaretler içeren mesajlar geldiği ve mesajlarda “Sonun Deniz Seki gibi olacak. Onun girdiği yere gireceksin” gibi ifadeler olduğu iddiasıyla savcılığa başvurdu.

  İKİSİ DE TANIDIK ÇIKTI

  Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı bu mesajlar üzerine harekete geçti. Ataşehir Asayiş Büro ekipleri, mesajları atan kişilere yönelik bir operasyon başlattı. Mesajları atan M.Emre K. ve Harun G. kısa sürede gözaltına alındılar. Yapılan incelemede M.Emre K.'nın Erhan Çelik’in asistanı olan Seda K.'nın ağabeyi olduğu, Harun G.'nin ise Erhan Çelik’in şoförlüğünü yapan kişi olduğu ortaya çıktı.

  ASİSTANI SUÇU KABUL ETTİ

  Şüphelilerden M. Emre K., ifadesinde mesajları kendisinin atmadığını telefonu ablası Seda’ya verdiğini itiraf etti. Bunun üzerine asistan Seda K.’nin  ifadesine başvuruldu. M.Emre K. mesajları kendisinin attığını kabul ederek suçu üzerine aldı.

  SABIKALI ÇIKTILAR

  Yapılan incelemede M.Emre K.’nın uyuşturucu bulundurmaktan, Harun G'nin  ise adam yaralama ve tehditten hakkında polis kaydının bulunduğu belirlendi. İki isim ifadelerinin ardından serbest bırakılırken savcılık soruşturmayı derinleştirme kararı aldı.

  Gülben Ergen e ölüm mesajları atan iki kişi yakalandı #1

  Gülben Ergen e ölüm mesajları atan iki kişi yakalandı #2

  Gülben Ergen e ölüm mesajları atan iki kişi yakalandı #3


  Görüş Bildir