Euro
10.1753
0.14%
Dolar
8.6596
-0.06%
Altın
491.35
-0.05%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
377.179
-7.96%
20ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 20 C
  Gülben ile Mustafa'nın fikir uyuşmazlığı

  Gülben ile Mustafa'nın fikir uyuşmazlığı

  Mahkeme Mustafa Erdoğan ve Gülben Ergen çiftini, aralarında yaptıkları protokol gereği boşadı..
  • 13.04.2012 - 12:43

  Gülben ile Mustafa nın fikir uyuşmazlığı #1

  Şarkıcı Gülben Ergen üç çocuğunun babası, 7 yıllık eşi Mustafa Erdoğan'la adliyeden el sıkışarak ayrıldı...

  25 DAKİKADA BOŞANDILAR

  Gülben Ergen ile Mustafa Erdoğan'ın yaklaşık 1 yıldır yılan hikâyesine dönen boşanma davası dün sonuçlandı. İstanbul 14'üncü Aile Mahkemesi'nde görülen duruşmaya Gülben Ergen avukatı Kezban Hatemi'yle Mustafa Erdoğan da avukatı Ali Gayıranal ile katıldı. Ergen'in adliye binasının içinde dahi güneş gözlüklerini çıkarmaması dikkat çekti. Çekişmeli davalarını anlaşmalıya çeviren çift 25 dakika süren gizli duruşma neticesinde boşandı. Atlas, Ares ve Güney isimli 3 çocuğunun velayeti anneye verildi. Mustafa Erdoğan ise çocuklarını mahkemenin belirlediği günlerde görebilecek. Mahkeme sonunda salondan birlikte ayrılan ikili, yürüyen merdivenlerde tokalaşarak ayrıldılar.

  TAZMİNAT MİKTARI PROTOKOLE YANSITILMADI

  Tarafların, nafaka ve tazminat konusunda da anlaştıkları ancak söz konusu miktarları protokole yansıtmadıkları iddia edildi. Çocukların bütün eğitim ve diğer masraflarını da baba Mustafa Erdoğan karşılayacak.

  'FİKRİ UYUŞMAZLIK'

  Gülben Ergen avukatı aracılığıyla 2011 Mayıs'ta mahkemeye sunduğu dilekçesinde 500 bin TL manevi tazminat ile çocukları için aylık 7'şer bin TL nafaka talebinde bulunmuştu. Gülben Ergen, dilekçesinde eşi ile aralarında "fikri uyuşmazlık" bulunduğunu öne sürerek, eşinin "kusurlu" olduğunu iddia etti..

  'ÜLKEMLE İLGİLİ KORKULARIM DAHA DA ARTTI'

  Hatırlanacağı üzere Gülben Ergen geçtiğimiz ağustos ayında sosyal paylaşım sitesi twitter'da, Türkiye'nin geleceğiyle ilgili korkularını dile getirmiş ve paylaştığı "Ülkemle ilgili darmadağın endişelerimi tüm korkularımı annem daha da coşturdu" sözleri ile tartışma yaratmıştı.

  'REFERANDUM'DA EVET DİYECEĞİM'

  Ergen'in bu açıklamalarının ardından boşandığı eşi Mustafa Erdoğan referandumda evet diyeceğini açıklamış, '12 Eylül Anayasasının, 30 yıldır ülkeyi baskı altında yönettiğini ileri sürerek, ben bu değişikliğe 'Evet' diyorum' demiş ve AK Parti'yi desteklemişti. Tüm bunların üzerine de gözler Ergen-Erdoğan çiftinin üzerine çevrilmişti. Ancak çift konuyla ilgili bir açıklama yapmamıştı..

  AK PARTİ'Yİ ÖVDÜ

  Mustafa Erdoğan geçtiğimiz aylarda katıldığı bir televizyon programında "Ben AK Parti'nin Türkiye tarihinin en başarılı ve en cesur çıkışlarını yapan bir hükümet olduğunu, Başbakan'ın da bütün dünya tarafından dikkatle takip edilen karizmatik bir lider olduğunu düşünen biriyim" diyerek Başbakan Erdoğan'ı ve hükümeti destekleyici açıklamalarda bulunmuştu..

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir