Petrol
109.06
-0.04%
Euro
17.7001
-0.71%
Dolar
16.7204
-0.97%
Altın
988.49
-0.36%
Borsa
2536
-0.72%
Bitcoin
361.138
-0.47%
24ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 24 C
  Hacı'nın bıraktığı Özge Ulusoy hurdacıya vardı

  Hacı'nın bıraktığı Özge Ulusoy hurdacıya vardı

  Manken Özge Ulusoy, yeni sevgilisiyle nispet yapıyor
  • 28.03.2013 - 08:53

  Hacı nın bıraktığı Özge Ulusoy hurdacıya vardı #1

  Özge Ulusoy ayrılık acısına son verdi, yeni bir aşka yelken açtı.

  Manken Özge Ulusoy, Hacı Sabancı ile 1.5 yıl süren bir ilişki yaşamıştı. Her yerde mutluluk pozları veren ikilinin ayrılık kararı ise geçtiğimiz haftalarda magazin kulislerinde bomba etkisi yaratmıştı. Hacı Sabancı'nın, terk ettiği Ulusoy'la ayrılığın hemen ardından, sık sık karşılaşması kafaları karıştırmış, ikilinin gizli saklı görüşüp ilişkilerine devam ettiği konuşulmuştu. Çünkü Hacı Sabancı, ailesi Özge Ulusoy'la beraberliğini onaylamadığı için ünlü mankenden ayrılma kararı almıştı. Herkes ilişkinin devam ettiğini düşünmeye başlamışken Özge Ulusoy bombayı patlattı.

  YENİSİ HURDACI

  Posta'nın haberine göre, Özge Ulusoy, Pazar günü objektiflere yakalandı. Kuruçeşme'deki Les Ottomans otelde görüntülenen Ulusoy yalnız değildi. Güzel manken İzmit'te hurdacılık yapan ve 25 yaşında olan Ozan Çelik ile yeni bir aşka yelken açtı. Çiçeği burnunda çiftin oldukça mutlu olduğu gözlerden kaçmadı. Ulusoy ve Çelik, Pazartesi akşamı da Etiler'de sosyetenin uğrak yeri olan bir mekandaydı.

  KORUMASIZ ÇIKMIYOR

  İzmit'li hurdacı Ozan Çelik adını magazin sayfalardan hatırlayacağınız bir isim. Çelik'in adı Mehmet Ali Erbil'in eski eşi Tuba Coşkun'la ve yakın zamana kadar da eski manken Deniz Akkaya ile anılıyordu.

  Ayrıca Ozan Çelik, Bebek'te dört korumayla dolaşması ve korumalarının olay çıkartmasıyla gazetelere konu olmuştu. Ozan Çelik için 'Çakma Barzani' diyenler bile olmuştu. 


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir