Petrol
96.34
1.50%
Euro
18.3198
0.43%
Dolar
17.9544
0.24%
Altın
1.032
0.89%
Borsa
2795
0.00%
Bitcoin
430.469
3.69%
30ºC
İstanbul
Güneşli 30 C
  Hadise: Kendimi daha kadınsı hissediyorum

  Hadise: Kendimi daha kadınsı hissediyorum

  Çok kilo verince hayranlarından tepki aldığını söyleyen Hadise, "Şu an kendimi daha kadınsı hissediyorum" diye konuştu.
  • 02.02.2015 - 14:01

  Hadise: Kendimi daha kadınsı hissediyorum #1

  Zeynep Özek’in MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programının son konuğu Hadise oldu. İstanbul’da Arap sunucu Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan Hadise, henüz 15 yaşındayken 2003 yılında Belçika'da katıldığı 'Idool 2003 Müzik Yarışması'nda finale geçemeden elenmesini yaşamının en büyük hayal kırıklıklarından biri olarak nitelendirirken o yıllarda sahnelerde olmak istediğinden çok emin olduğunu, bunun için savaşmak gerektiğini iyi bildiğini söyledi.

  Güzel Şarkıcı Hadise-Foto Galeri

  Hadise: Kendimi daha kadınsı hissediyorum İZLE

  "ARAP KADINLARINA BAYILIYORUM"

  Hadise, jüri üyesi olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasına katılan Fas’tan katılan Karima’dan etkilendiğini belirtirken, şunları anlattı:

  "Arap kültürü beni çok etkileyen bir şey. Arap kadınlarına bayılıyorum. Onları çok güzel, çok samimi, içten buluyorum. Karima’yı sahnede duyduğumda bayıldım. Sahnedeki duruşu, sesi, yüzü güzel. Arap müziğini çok beğeniyor, şarkıcıların kliplerine bayılıyorum. İnanılmazlar, 1 klipte kadın sanatçı 6-7 kılığa girebiliyor. 'Helal olsun' diyorum. Nereden buluyorsunuz bu vakti. Çünkü klip çekmek zor, çok vakit alan bir şey."

  "KENDİMİ DAHA KADINSI HİSSEDİYORUM"

  Hadise, bir soru üzerine bir dönem çok atletik olmayı tercih ettiğini, aşırı spor yapınca fazla kilo verdiğini bunun üzerine hayranlarının "Ne yaptın?" diye kendisini eleştirdiğini belirtti. Ünlü sanatçı, bunun üzerine kendisine 'çeki düzen' verdiğini ifade ederken, "Tekrar biraz hatlarım ortaya çıkmaya başladı. Şu anda kendimi daha kadınsı, daha güçlü ve özgür hissediyorum bu şekilde. Çok zayıfken biraz çocuk vücuduna dönüyor. Bu da bir şekilde havanızı değiştirebiliyor insan olarak” diye konuştu.

  "EN SEVDİĞİM ŞARKI DÜM TEK TEK"

  Hadise, sorular üzerine, 'skin jean’ veya çok dar bir 'kalem eteğe’ bayıldığını, her şeyi üzerinde denemeyi ve yakışıyorsa giymeyi sevdiğini anlattı. Şarkıları arasında en fazla ‘Düm Tek Tek’i sevdiğini belirten Hadise, "O şarkının yeri bende çok farklı. 2-3 arkadaşla beraber sözlerini yazdık. Bu şarkı ile 2009’da Eurovision’da ülkemi temsil ettim. O şarkı ‘Bebeğim’ gibi geliyor. 5 sene geçti, her sahnede söylüyorum, seyirci kopuyor. Müthiş bir şey. Bütün sözleri İngilizce ve bütün sözlerini biliyorlar" dedi.

  Hadise: Kendimi daha kadınsı hissediyorum #2

  Hadise, Beyonce’yi dünyanın en büyük sanatçılarından biri olarak gördüğünü, müzik kariyerine başladığı günden itibaren hiç kimsenin kopyası olmak istemediğini vurguladı. Hadise bu konuda, şöyle dedi:

  "Ülkemizde diğer sanatçılara da çok çabuk bir kıyaslama yapılıyor. Saçlarını çok sarı renge boyatan platin renge boyatanı direkt Lady Gaga, mayo giyince Madonna’ya, saçlarımızı kıvırcık yapınca Beyonce’ye benzetiliyoruz. Ben yaptığım işe, ne kadar emek harcadığımı çok iyi biliyorum. Kopyalasam işim çok daha kolay olur; Hep aynı şeyleri yaparım ve hiç yorulmam. Tarzımı bir şekilde ortaya çıkarmak istediğim için çok emek veriyor ve yoruluyorum. Bir şekilde her zaman güzel bir şey yapılınca büyük bir Amerikan produksiyona benzetmeyi seviyoruz biz halk olarak."

  "AŞK VE SEVGİ BENİM İÇİN ÖNEMLİ"

  Hadise, ‘Sevgi’ ve ‘aşk’ı çok önemli kelimeler olarak nitelendirirken bunların herkesin ihtiyaç duyduğu şeylerden birkaç tanesi olduğunu kaydederek, "Hayatımda da aşk ve sevginin çok özel bir yeri var. Özel dediğim için özel hayata kaçtığı için bununla ilgili çok fazla bir şey söyleyemiyorum. Ama çok değer verdiğim ve önemsediğim konulardan bir tanesi aşk ve sevgi" dedi.

  "SİNEM KOBAL ÇOK BAŞARILI"

  Hadise, Arap hayranlarının sorularını yanıtlarken en fazla sevdiği, sürekli izlediği dizinin ‘Gönül İşleri’nde 3 kız kardeşin içinde olduğu müthiş bir hitaye bulunduğunu belirtti. Hadise, "Biz de üç kız kardeş olduğumuz için belki de bu yüzden çok etkileniyorum diziden. Dizide Sinem Kobal’ı çok beğeniyorum. Çok genç olmasına rağmen çok başarılı buluyorum onu. Ve çok iyi oyuncu olduğunu düşünüyorum" diye devam etti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir