Euro
10.0544
0.7%
Dolar
8.3355
0.36%
Altın
479.1
0.54%
Borsa
1.345
1.1%
Bitcoin
418.610
-6.62%
18ºC
İstanbul
Çok bulutlu 18 C

  Hadise'den formda kalmanın sırları

  Hadise, formda vücudunun sırlarını Women's Health dergisiyle paylaştı.
  • 29.08.2013 - 08:07
  Hadise'den formda kalmanın sırları

  Hadise den formda kalmanın sırları #1

  Hadise, sporla git gide daha da sıkılaşan ilişkisini Women's Health'e anlattı. Ünlü şarkıcı, sabah erkenden uyanıp spor yaptığını, ancak bu rutinin insanlara çok zor geldiğini söyledi.

  Ama bu öyle bir şey ki, bir kez alıştığında spor yapmadan güne başlayamaz hâle geliyorsun. Çünkü biliyorsun ki kendini daha iyi hissedeceksin.

  Benim de kendimi koyverdiğim, hiçbir şey yapmak istemediğim zamanlar oluyor, insanlık hâli bu, hiçbirimiz robot değiliz.

  Ama son bir aydır tekrar spora verdim kendimi. Bu sabah da mesela 06.00 gibi spora indim. Sadece kardiyo yaptım. Ardından duşumu alıp hazırlanıp geldim."

  KADINLAR SPOR SALONUNDA DA SÜSLENMEYİ İHMAL ETMEMELİ

  Hadise'ye göre spor salonunda biraz daha güzel giyinmeye dikkat etmek, motive olmaya yardımcı olabilir: "Kadınlar spor salonunda da süslenmeyi ihmal etmemeli bence.

  Tabii ki makyaj yapsınlar demiyorum ama spora gidiyorum diye belli kalıplara takılmalarına gerek yok.

  HADİSE NASIL BESLENİR

  Düzenli olarak spor yapan, beslenmesine de dikkat eden şarkıcıyı zorlayan tek konu ise tatlıya karşı koymaya çalışmak: "Tatlı şu hayatta en zor karşı koyduğum şey.

  Hiç yemem diyenlere inanmıyorum, çünkü vücut bunu istiyor. Ama ipin ucunu kaçırdığım zamanlarda bedenimin etkilediğini çok net hissediyorum.

  O yüzden soya sütlü tatlılar tüketmeye özen gösteriyorum. Bitter çikolatayı da çok severim mesela, özellikle portakallı olanları.

  Öğleden sonra canım tatlı çektiğinde aşırı kalorili barları tüketeceğime dört parça bitter çikolata yiyorum. Dört parçası 100 kalori. Kimseye zararı olmaz."

  Hadise'den formda kalmanın sırları

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir