Euro
10.1811
0.4%
Dolar
8.6711
0.28%
Altın
491.61
0.73%
Borsa
1.392
-1.94%
Bitcoin
384.118
-6.72%
27ºC
İstanbul
Güneşli 27 C

  Hadise'den İbrahim Şahin'e yanıt

  Kendisine kaprisli diyen İbrahim Şahin'e yanıt veren Hadise, "Eurovision'u çok güzel hatırlıyorum" dedi.
  • 05.11.2012 - 08:58
  Hadise'den İbrahim Şahin'e yanıt

  Hadise den İbrahim Şahin e yanıt #1

  2009 yılında Eurovision'da ülkemizi temsil eden Hadise TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin'in ağır sözlerine maruz kaldı. "Hadise çok kaprisliydi, bu nedenle 2009 yılından beri kadın solistle çalışmak istemiyorum" diyen Şahin'e Hadise yanıt verdi.

  Hadise, önceki gün hayranlarıyla Pendik’teki Neomarin AVM’de düzenlenen imza gününe buluştu. İlginin çok büyük olduğu, zaman zaman izdiham yaşanan organizasyonun ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü şarkıcı, TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin’in “Hadise Eurovision zamanı çok kaprisliydi” sözlerine de yanıt verdi.

  "EUROVİSİON'U GÜZEL HATIRLYIORUM"

  Hadise, Şahin’in sözlerinin aksine Eurovision’u güzel hatırladığını söyledi: “Eurovision benim için o kadar keyifliydi ki. Bir kere biz o yıl yarışmada önemli rekorlara imza attık. Başarımız Avrupa ile sınırlı kalmadı, Japonya’dan Endonezya’ya tüm dünyaya ulaştı. Şarkımızla ülke ülke dolaşıp alkış ve ödüller aldık. Ülkem adına çok güzel şeyler başardığıma inanıyorum. Bu yüzden de Eurovision’u çok güzel hatırlıyorum. Bu konu hakkında başka bir şey söyleyemem.”

  KİM GİDERSE GİTSİN

  Hadise, “Bu yıl Eurovision’a kim katılır sizce?” sorusuna ise şu yanıtı verdi: “Kim katılırsa katılsın, önemli değil. Önemli olan seçilecek kişinin ülkemiz adına güzel başarılar elde etmesi, bunun için deliler gibi çalışması, sahnede dört dörtlük bir performans sergilemesi... Kim giderse gitsin, yeter ki bizi mutlu etsin.”

  İBRAHİM ŞAHİN: HADİSE YÜZÜNDEN EUROVİSİON'DA KADIN SOLİST İSTEMİYORUM

  "Hadise Eurovision zamanı çok kaprisliydi. Giydiği kıyafetin rengini bile bize söylemedi. Sahne dekoru da kırmızı olunca çekim ekibiyle sorun yaşadık. Ayrıca odasından hiç çıkmadı. Oradakileri arayıp dönün gelin diyeceğim zamanlar oldu. 2009’dan beri bu yüzden kadın solist istemedim.”

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir