Euro
11.1973
1.06%
Dolar
9.6019
1.07%
Altın
553.68
1.55%
Borsa
1.48
1.68%
Bitcoin
584.000
-2.50%
15ºC
İstanbul
Açık 15 C

  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oyunu Etiler'de kullandı

  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel, oyunu Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde verdi.
  • Haber Merkezi
  • 07.06.2015 - 17:44
  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oyunu Etiler'de kullandı

  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oyunu Etiler de kullandı #1

  Muhteşem Yüzyıl dizisinin Kanuni Sultan Süleyman'ı Halit Ergenç oyunu kullanmak için eşi Bergüzar Korel ve oğlu Ali'yle Etiler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne geldi. Çifti burada gören vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Oy kullanmak için ailesiyle birlikte okula gelen Korel, lise öğretmenini görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Korel bir süre lise öğretmeniyle sohbet etti. Korel'in öğretmeni daha sonra çiftle selfie yaptı.

  OYLARINI KULLANDI

  Çift sohbetin ardından oy kullanacakları sınıfa geldi. Oyunu kullana Ergenç, oylunun zarfı kendisinin sandığa atmak istemesi üzerine oğlu Ali'yi kırmadı. Ergenç'in oy pusulasının olduğu zarfı oğlu Ali, 1296 numaralı sandığa attı. Bergüzar Korel'de oyunu kullandıktan sonra, sandık görevlileri çiftle hatıra fotoğrafı çektirdi.

  "HERKESİN OYUNU VERMESİ KENDİ SAĞLIĞI VE GELECEĞİ İÇİN İYİ OLUR"

  Oyunu kullanan Halit Ergenç, "Ülkemiz için hayırlı olsun. Zaten olması gereken o. Demokraside her bireyin kendi üzerine düşen sorumluluklarını yerine getirmesi icap eder. Bu sorumluluklardan bir tanesi de oy kullanmak. Dolayısıyla herkesin oyunu gelip vermesi kendi sağlığı ve geleceği için iyi olur. Umarım ülkemiz için güzellikle sonuçlanır" dedi.

  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oyunu Etiler de kullandı #2

  KOREL: UMARIM HERKES OY VERİR

  Bergüzar Korel ise hayırlara vesile olmasını dileyerek, "Ülkemiz için hepimizin oyu çok değerli. Umarım herkes oy verir. Hepimiz için hayırlısı olsun" şeklinde konuştu.

  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel oyunu Etiler de kullandı #3

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir