Euro
10.7467
0.69%
Dolar
9.2611
0.91%
Altın
526.09
-0.78%
Borsa
1.41
-0.16%
Bitcoin
567.522
8.55%
16ºC
İstanbul
Hafif yağmur 16 C

  Halle Berry'nin nişanlısı ve eski sevgilisi kapıştı

  Halle Berry’nin nişanlısı Olivier Martinez, Berry’nin eski sevgilisi Gabriel Aubry’e saldırdı.
  • 27.11.2012 - 17:20
  Halle Berry'nin nişanlısı ve eski sevgilisi kapıştı

  Halle Berry nin nişanlısı ve eski sevgilisi kapıştı #1

  ABD'li oyuncu Halle Berry'nin nişanlısının, Berry'nin eski sevgilisine yaklaşmaması yönünde mahkeme emri verildi.Hakim, Fransız Olivier Martinez'in, geçen hafta kavga ettiği Halle Berry'nin eski sevgilisi Kanadalı model Gabriel Aubry'e, 17 Aralık'taki duruşmaya kadar 100 metreden fazla yaklaşmaması kararı aldı.

  Gabriel Aubry, Martinez ile ettiği kavganın ardından Perşembe günü kötü muamele şüphesiyle göz altına alınmış, daha sonra 20 bin dolar kefaletle serbest bırakılmıştı.Mahkeme belgelerine göre, Aubry, Martinez'in, kavgadan bir gün önce Halle Berry'den olan 4 yaşındaki kızının okulundaki etkinlik sırasında tehdit ettiğini savunuyor.

  'BİZE 3 MİLYON DOLARA MAL OLDUN'

  Gabriel Aubry, kavganın çıktığı gün de Martinez'in, Şükran Günü'nü annesiyle birlikte geçirmesi için kızını götürdüğü Berry'nin evinin park yerinde kendisine tekme ve yumruklarla saldırdığını, ''Bize 3 milyon dolara mal oldun'' dediğini ve Paris'e taşınmazsa kendisini öldüreceğini iddia ediyor.

  Halle Berry nin nişanlısı ve eski sevgilisi kapıştı #2Aubry, yüzündeki yara bereleri gösteren fotoğrafları da belgelerle birlikte mahkemeye sunmuştu. Belgelerde, kavga sırasında Berry ve kızının, park yerinde olmadıkları belirtiliyor.

  Aubry ve Berry, kızlarının velayeti konusunda uzun bir mücadeleye girmişti. Berry'nin, kızıyla birlikte Paris'e taşınma isteği mahkeme tarafından reddedilmişti. Aubry, kızlarının ortak velayetine sahip.

  Olivier Martinez ise polise verdiği ifadede, ilk saldıranın Gabriel Aubry olduğunu savunmuştu.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir