Euro
15.631
0.33%
Dolar
13.8285
0.22%
Altın
790.64
0.17%
Borsa
1.927
0%
Bitcoin
719.956
0.19%
13ºC
İstanbul
Çok bulutlu 13 C
  Hande Ataizi'ne göre tutmayan dizilerin sorumlusu RTÜK

  Hande Ataizi'ne göre tutmayan dizilerin sorumlusu RTÜK

  Hande Ataizi, 7 bölüm sonra reytinglere yenilerek erken final yapan dizisiyle ilgili RTÜK'ün kısıtlamalarını sorumlu tuttu.
  • Haber Merkezi
  • 12.02.2016 - 15:34

  Hande Ataizi, rol aldığı ‘Hayat Mucizelere Gebe’ dizisinin 7 bölüm sonra erkenden final yapmasıyla ilgili, RTÜK’ün dizileri çok fazla kısıtladığından dert yanarak "Lezbiyen olmaz, gay olmaz deyince işin matematiği bozuluyor" dedi.

  Hande Ataizi ne göre tutmayan dizilerin sorumlusu RTÜK #1

  "REYTİNGLER ASLINDA DÜŞÜK DEĞİL"

  Hande Ataizi, Nişantaşı’nda önceki gün spor salonu çıkışı objektiflere takıldı. Sözcü'nün haberine göre, dizinin reytinglerinin aslında düşük olmadığını, uyarlama işi yaptıkların için ritmin tutmadığını anlatan oyuncu “Doğru işlenemedi, ritmi tutturulamadı. Adaptasyonların öyle bir riski oluyor. Uyarlama olunca ince bir çizgi var. Amerika’da sansür olmadığı için o tip işlerde bize uyarlamasında sorunlar yaşanıyor. Bizde ‘Onu yapma, bunu gösterme olunca’ işin matematiği bozuluyor” şeklinde konuştu.

  YOK LEZBİYEN OLMAZ, GAY OLMAZ..

  Bakire bir kızın tıbbi bir hatayla hamile kalmasının anlatıldığı dizide çok fazla sansür olduğunu ifade eden Ataizi “Bir sürü dizilerde neler var. ‘Yok burada şu olmaz, yok lezbiyen olmaz, gay olmaz.' Dizide bir sıcak aile bölümü bir de entrika bölümü vardı” sözlerini kullandı.

  Hande Ataizi ne göre tutmayan dizilerin sorumlusu RTÜK #2

  YENİ GÖRÜŞMELERE BAŞLADI

  Yeni dizi görüşmelerine başladığını bir de televizyon programı teklifi aldığını sözlerine ekleyen Ataizi, “Yeni işler var şimdi onlara konsantre oldum. Bir dizi bir de program var. Olursa martta olacak” dedi.

  Hande Ataizi - Hayat Mucizelere Gebe VİDEO

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir