Petrol
79.54
-3.80%
Euro
19.5039
-0.04%
Dolar
18.6331
-0.01%
Altın
1.061
0.00%
Borsa
5000
0.00%
Bitcoin
321.628
0.01%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Hande Yener: Tembellik yapan erkeği sevmem

  İdeal bir erkek tipi olmadığını belirten sanatçı, 'Tembellik yapan ve bana baskı kuran erkeği sevmem' dedi.
  • 29.03.2012 - 10:50
  Hande Yener: Tembellik yapan erkeği sevmem

  Hande Yener: Tembellik yapan erkeği sevmem #1

  Müzik piyasasının en güçlü isimlerinden Hande Yener, müzikal ve özel yaşantısı hakkında Bugün gazetesine samimi açıklamalarda bulundu.

  Günlük yaşantısında da sürekli işiyle ilgilendiğini dile getiren şarkıcı, çevresindeki herkesi mutlu görmek istediğini ve bunun için onlara fazladan emek harcadığını belirtti. Yener, "Hayatı tadında yaşamak benim için önemlidir. Herkese anını yaşamasını sürekli hatırlatırım" diye konuştu.

  GÜZEL BİR RÜYA

  Çok yoğun bir iş temposu içinde olduğunu açıklayan başarılı şarkıcı, şarkılarına konu olan aşk hakkında, "Aşk benim için güzel bir rüyadır. Enerjisi yüksek ve eğlenceli erkekleri çok severim. Tembellik yapanı ve baskı kuranı hiç sevmem. Aşk bu ne zaman ve nerden geleceği belli olmaz" dedi.

  İKİ PARÇALIK DÜET NİSANDA ÇIKIYOR

  Hande Yener hayatının ailesine, sevdiklerine ve müziğe ait olduğunu belirtirken, müzikal anlamdaki hedefi için, "Yapmak istediğim çok proje var. Zamanla o projeleri hayata geçirmek istiyorum ama şimdilik hayallerim bana kalsın" dedi. En çok düet yapmak istediği kişinin dünyaca ünlü şarkıcı Madonna olduğunu söyleyen Yener, Nisan ayında 84 Grubuyla yaptığ düetin yayınlanacağının müjdesini verdi.

  ÖNCELİKLE BİR ANNEYİM

  Oğlu Çağın'ı gereken konularda uyardığını belirten Yener, "Ben öncellikle bir anneyim. Her konuda destekçisiyim. O ne istiyorsa o olur. Saygı duyarım, sevmesi kendi istemesi bence çok önemli" dedi


  Görüş Bildir