Petrol
111.36
0.22%
Euro
17.5306
0.35%
Dolar
16.3667
0.01%
Altın
971.1
-0.38%
Borsa
2418
-1.78%
Bitcoin
489.503
0.40%
17ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 17 C
  Hani Hülya göbekliye tahammülsüzdü

  Hani Hülya göbekliye tahammülsüzdü

  Hülya Avşar 3 ay önce Ayşe Arman’a verdiği röportajda 'Göbekli erkeklere tahammülüm yok' demişti.
  • 20.01.2012 - 10:07

  Hani Hülya göbekliye tahammülsüzdü #1

  MİDEM BULANIYOR

  "Spor yapmayan, vücudundaki teri atmayan, bedenine bakmayan bir erkeği yatağa almayı bırak, suratına bile bakmam. Basbayağı midem bulanıyor. Bana pis geliyorlar! Göbekli erkeklere de tahammül edemiyorum. Erkeğin spor yapmaması demek, benim için ilkokul mezunu bile olmaması gibi bir şey."

  HANİ GÖBEKLİYE TAHAMMÜLSÜZDÜ

  Hani Hülya göbekliye tahammülsüzdü #2Hülya Avşar'ın, işadamı Mehmet Dereli ile yeni bir ilişkiye yelken açtığı haberleri son günlerde manşetlerde. Avşar'ın yeni sevgilisi, bundan önceki ilişkileriyle 'fiziki' olarak ayrılıyor. Geçtiğimiz ekim ayında Ayşe Arman'a verdiği röportajda, "Spor yapmayan, vücudundaki teri atmayan, bedenine bakmayan bir erkeği yatağa almayı bırak, suratına bile bakmam. Basbayağı midem bulanıyor. Düşünsene bir gün önce belki içki içti, ne yedi ne yaptı, ne etti, vücudunda onlar, hâlâ duruyor. Göbekli erkeklere de tahammül edemiyorum. Erkeğin spor yapmaması demek, benim için ilkokul mezunu bile olmaması gibi bir şey" diyen Avşar, belli ki bu kez sadece kalbinin sesini dinledi.

  'BANA NE KARDEŞİM'

  Kaya Çilingiroğlu, eski eşi Hülya Avşar'la Mehmet Dereli aşkı hakkında yorum yapmadı. Çilingiroğlu, "Bana ne kardeşim! Beni bu işlere bulaştırmayın. Benim bir ailem var" dedi. Dereli'nin geçtiğimiz hafta boşandığı Şebnem Dinçgör'le geçmişte ilişki yaşayan Çilingiroğlu, bu konuda da, "Aradan 17 yıl geçmiş. Ben artık kendi önüme bakıyorum" diye konuştu.

  Hani Hülya göbekliye tahammülsüzdü #3


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir