Hazal Kaya da artık sosyal medyada

Hazal Kaya da artık sosyal medyada

"Genco" isimli dizide ünlenen, akabininde "Aşk-ı Memnu"da yıldızı parlayan ve şu aralar "Adını Feriha Koydum" adlı dizide canlandırdığı "Feriha" karakteriyle adından sıklıkla söz ettiren Hazal Kaya da, bu akıma katılan ünlüler arasında yerini aldı. Türkiye'nin dizileriyle adını Avrupa ve Ortadoğu'da duyurmaya başlaması üzerine Facebook ve Twitter hesabı olmayan, ancak rekor sayıdaki sahte hesaplarla baş etmeye çalışan Hazal Kaya, Facebook'ta resmi hayran sayfasının açılmasına izin verdi. Genç ve güzel yıldız, tıpkı Beren Saat gibi Sosyal Medya ve İletişim Danışmanlığı konusunda 2010 yılından beri Sosyal Medya ve Viral Pazarlama Ajansı olarak faaliyet gösteren Sihirbuzz'ı seçti.

Beren Saat, Metin Şentürk, Şahin Irmak, Büşra Pekin, Sarp Apak, Gülhan Tekin, Seksenler, Çocuklar Duymasın gibi ünlü diziler ve film yıldızlarının sosyal medya danışmanlığını yapan Sihirbuzz, ünlü oyuncu Hazal Kaya'ya da sosyal medya içerik ve hesap yönetimi konularında hizmet vermeye başladı.

HAZAL KAYA'NIN SOSYAL MEDYA HESAPLARI REKORA KOŞUYOR!

Topluluk yönetimi konusunda müşterilerine profesyonel hizmet çözümleri sunan Sihirbuzz, Facebook'ta çok sayıda Hazal Kaya hayranını resmi sayfada toplamayı başararak 3 günde 800 bin'den fazla hayran sayısına ulaştı. Sihirbuzz Ajans Başkanı Utku Çakır, Hazal Kaya'nın Facebook sayfasının bu gidişle çok yakın bir tarihte 1 milyon kişiye ulaşacağını iletti. Hazal Kaya'nın resmi Twitter hesabı ise, 2 günde 20 bin'e yakın takipçiye ulaştı.

https://www.facebook.com/HazalKaya110

https://www.twitter.com/HazalKaya110