Euro
10.3323
-0.97%
Dolar
8.8254
-0.46%
Altın
497.61
-0.29%
Borsa
1.392
0.51%
Bitcoin
381.691
-0.91%
20ºC
İstanbul
Açık 20 C

  Hazal Kaya ile Çağatay Ulusoy İran’ı fethedecek

  İran'ın yeni yıldızları Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy Hollywood ünlüleriyle yarışacak derecede büyük ilgi görüyor.
  • 06.11.2013 - 07:45
  Hazal Kaya ile Çağatay Ulusoy İran’ı fethedecek

  Hazal Kaya ile Çağatay Ulusoy İran’ı fethedecek #1

  '20 Dakika' ve 'İffet'ten sonra başrollerinde Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'un yer aldığı 'Adını Feriha Koydum' dizisi de İran'da yayınlanmaya başlayacak. Türk dizilerinin yüzde 80'inin yurt dışına ihracatını sağlayan Calinos Holding'in Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Gülken, 'İran'da Hazal Kaya ve Çağatay Ulusoy'a büyük ilgi var. Çok yakında 'Adını Feriha Koydum' dizisi İran televizyonlarında yayınlanmaya başlayacak' dedi.

  TUBA BÜYÜKÜSTÜN DE POPÜLER

  Arap ülkelerinde büyük şöhrete sahip olan Tuba Büyüküstün de İran'da popüler isimler arasında yer alıyor. Ortadoğu ve Arap ülkelerinde, Hollywood yıldızlarından bile daha büyük şöhrete sahip olan Tuba Büyüküstün'ün son fethettiği ülke İran oldu. Büyüküstün'ün önümüzdeki günlerde İtalya'da da gösterilecek olan '20 Dakika' dizisi, İran Nex1 TV kanalında yayınlanmaya başladı.

  İRANLI DİZİSEVERLERİN DİĞER GÖZDESİ DENİZ ÇAKIR

  Kanal dizinin fotoğrafını Facebook'taki açılış sayfasına da koydu. İranlı diziseverlerin diğer gözdesi ise Deniz Çakır. Çakır'ın başrollerinden birini oynadığı 'İffet' dizisi de yine aynı kanalda haftada üç gün farklı saatlerde ekrana geliyor. Her iki dizi de yayınlandığı saatlerde İranlıları ekran başına kilitliyor ve izlenme rekorları kırıyor.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir