Petrol
91.48
-0.35%
Euro
18.415
-0.71%
Dolar
18.5779
0.04%
Altın
1.018
-1.13%
Borsa
3491
0.00%
Bitcoin
375.046
0.43%
18ºC
İstanbul
Bulutlu 18 C

  Hiç de sanıldığı gibi değilmiş

  Winehouse'un mirası, hayattayken "müsrif" olduğuna dair eleştirileri haksız çıkardı
  • 30.03.2012 - 18:47
  Hiç de sanıldığı gibi değilmiş

  Hiç de sanıldığı gibi değilmiş #1

  Winehouse'un mirası, hayattayken "müsrif" olduğuna dair eleştirileri haksız çıkardı.
  Geçtiğimiz yıl, ani ölümüyle hayranlarını yasa boğan İngiliz şarkıcı Amy Winehouse, ailesine bıraktığı astronomik mirasla yeniden gündeme geldi.
  Bizzat hazırladığı vasiyeti bulunmadığından, Winehouse'un mal varlığının tamamı ailesine devrolacak.
  İngiltere Maliye Bakanlığı'na dayandırılan bilgilere göre, Winehouse'un banka hesabı ve taşınmazlarıyla birlikte mal varlığı 6,7 milyon dolar. Mevcut vergiler ve ödenmesi gereken borçların ardından ünlü şarkıcının ailesine kalan miktar ise 4,66 milyon dolar.

  MÜSRİFLİK İDALLARI BOŞA ÇIKTI 
  Yaşadığı dönemde, parasını müsrifçe harcayıp, ekonomik anlamda sorumsuzca davrandığına dair eleştirilere maruz kalan şarkıcının, bu ithamları hiç de haketmediği ortaya çıktı. Zira gayrimenkul yatırımından tasarruf hesabına dek Winehouse'un kısacık kariyerinde hayli birikim yaptığı mirasın açıklanmasıyla günışığına çıktı.
  İngiliz basını tarafından hatırı sayılır bir "servet" olarak nitelenen bu mirasın açıklanmasının ardından, şarkıcının ailesi basına yorum yapmaktan özenle kaçındı.
  En çok merak edilen nokta, Winehouse'un eski eşi Blake Fielder-Civil'ın mirastan pay alıp alamayacağıydı. İlişkilerinin bir çok yakın şahidine göre Winehouse'u uyuşturucu ve ölüme getiren sürecin sebebi olarak görülen Civil'ın mirastan pay alamayacağı açıklandı


  Görüş Bildir