Euro
9.6953
-0.02%
Dolar
8.1084
0.03%
Altın
455.19
0.06%
Borsa
1.378
0.18%
Bitcoin
512.350
4.56%
11ºC
İstanbul
Çok bulutlu 11 C

  Hilal Cebeci: Sultanımız benden de cesur

  Twitter'a yüklediği erotik pozlarıyla aylarca gündemde kalan Hilal Cebeci, haksız yere eleştirildiğini söyledi.
  • 24.04.2013 - 08:27
  Hilal Cebeci: Sultanımız benden de cesur

  Hilal Cebeci: Sultanımız benden de cesur #1

  Cebeci, Türkan Şoray ve Nükhet Duru'yu örnek verdi.

  Yarı çıplak fotoğraflarıyla Twitter fenomenleri arasına giren Hilal Cebeci, artık o sayfayı kapattığını söyledi. Yaklaşık 1,5 yıldır fotoğraf paylaşmadığını belirten şarkıcı, "Rihanna, Kim Kardashian, Lady Gaga bunları yapıyorsa niye bizden biri yapmasın dedim, o yüzden öyle fotoğraflar yükledim. Ama yabancılar yaptığı zaman alkış alıyor, bizden biri yapınca eleştiriliyor" dedi.

  'SULTANIMIZ BENDEN CESUR'

  Cebeci, o kareler yüzünden haksız yere çok fazla eleştirildiğini de belirtti:

  "Benim verdiğim pozları zamanında sultanımız Türkan Şoray ve Nükhet Duru da verdi. Hem de 1950'li, 60'lı ve 70'li yıllarda, yani toplumun şimdikinden çok daha tutucu olduğu dönemlerde... Karşılaştırma yaptım, öyle inanılmaz fotoğrafları var ki, benimkiler yanlarında masum kalıyor. Yıl 2013... Şu çağda kimse bunları tartışmamalı artık. Shakira'ya bakın, klibinde iç çamaşırıyla boru dansı yapıyor, kimse de eleştirmiyor.

  Sonuçta şarkıcıyız, görsel bir iş yapıyoruz, bikinili de poz verebiliriz. Bugün Bodrum'a gidin, ev hanımlarının nasıl bikiniler giydiğine bir bakın. Sonuç olarak, pişmanlık duyacağım tek bir pozum yok."

  KAPANMAYI DÜŞÜNMÜYORUM

  Yakında umreye gideceğini söyleyen Hilal Cebeci, "Sonrasında kapanacak mısınız?" sorusuna net yanıt vermek istemedi: "Şu an için düşünmüyorum ama hayatta ne olacağını bilemeyiz. Şu an ne desek boş. Sonuçta anneannelerimiz, babannelerimiz kapalı, öyle bir kuşaktan geliyoruz. Bence kapanmanın da direkt inançla da alakası yok. Kapanan insan dindardır, açık insan dindar değildir diye bir yanlış anlama olmasın."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir