Euro
10.3697
0.59%
Dolar
8.8331
0.81%
Altın
497.84
1.41%
Borsa
1.39
-0.84%
Bitcoin
375.925
-1.59%
19ºC
İstanbul
Çoğunlukla güneşli 19 C

  Hülya Avşar: Bakma lann

  Hülya Avşar erkek hayranlarının bakışlarından duyduğu rahatsızlığı köşe yazısında dile getirdi.
  • 28.04.2012 - 18:09
  Hülya Avşar: Bakma lann

  Hülya Avşar: Bakma lann #1

  Avşar,  acunn.com'da yayınlanan 'Bakma lann' başlıklı yazısında o anları şu sözlerle ifade etti;

  "Karşı cinsten kene gibi birileriyle göz göze gelmeye korkar oldum ya! Bende bir anormallik var ya da benim başıma gelen herkesin başına geliyor. Özellikle restaurantlarda çok geldiyse başıma çok fena o; zor durum bitmek bilmiyor.

  Diyelim ki keyifli keyifli yemeğini yerken, hani senin profilinde ama başka masada oturan bir erkek sürekli veya çok sık sana bakıyordur! Tabi ki çok normal, ünlüsün ve ona çok yakınsın, buraya kadar tamam, tamam da insan ister istemez takılıyor sürekli sana bakıldığını bakmadan bile hissetmek feci bir şey. Yemek mi seni, sen mi yemeği yiyorsun bilemezsin.

  Hani burnunun ucunda bir leke görür gibi olursun, elinle müdahale edersin ama o bir türlü gitmez. Gözlerinle burnunun ucunu görmeye çalışırsın, yine olmaz. Olmadığına mı yanarsın; yoksa burnunun ucuna bakarken şaşı olan gözlerinin durumuna mı? İşte yandan gözetlendiğini hissetmek bunun gibi bir şey...

  'GÖZ GÖZE GELİRSİN'

  Sürekli gözler üstündedir. Ne kadar fark etmemiş numarası da yapsan sonunda dayanamayıp dönersin ve göz göze gelirsin.

  İşte benim yandığım an! Bir kere bakmaya göreyim artık. Benim kafa her yirmi saniyede bir programlanmış gibi o tarafa dönüyor ve her dönüşünde minicik sırıtıyorum ki yanlış anlaşılmasın diye ama dönüp bakmalar devam ettiği için; tabi ki sürekli sırıtmanın saçma olduğunu bildiğim için kendime kızmaya başlıyorum ama nafile. Bir süre sonra yüz ifadelerim sırasıyla şu hallerden geçiyor:

  İlk başımı çevirip göz göze geldiğimde sevimli bir şekilde gülüyorum, hani ünlüyüm o da beni tanıdı ya! Bu sevimliliğim üç beş daha devam ediyor çünkü profilimdeki adamın sürekli bakıyor olmasına feci takılıyorum! Neyse benim kafa çevirmelerim haddini aştığı noktalarda artık benim surat asık, keyif kaçıktır. Çünkü kendimi o tarafa bakmaktan alamıyor olmama delirmiş oluyorum.

  'SEN SEN OL ABARTMA'

  İşin en fenası, o yandan süzen adam artık hafif gevşemiş sırıtır vaziyettedir. Hatta dahası benim onu kestiğimi düşünmeye başlamıştır! Hayııııııııııııır! Sadece kene gibi üstümden alınmayan o bakışlara sinirimden dönüyor kafam ve bir süre sonra baktığımın bile farkında olmuyorum. Ama biliyorum ki bir ünlü gördüğünde bakmanın dozunu kaçıranlara bir çift sözüm var:

  Sen sen ol abartma. Bir iki bilemedin üç bak ama yapışma be kardeşim."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir