Euro
10.051
0.79%
Dolar
8.5219
1.13%
Altın
480.58
-1.13%
Borsa
1.418
-0.42%
Bitcoin
404.320
0.17%
21ºC
İstanbul
Açık 21 C

  Hülya Avşar: Bugün gerizekalı derim yarın girişebilirim

  Magazin basını ile arası bozuk olan Hülya Avşar'dan 'gerizekalı' açıklaması.
  • 15.04.2012 - 11:35
  Hülya Avşar: Bugün gerizekalı derim yarın girişebilirim

  Hülya Avşar: Bugün gerizekalı derim yarın girişebilirim #1

  Son dönemde magazin basını ile arası bozuk olan Hülya Avşar, kız kardeşi Helin Avşar ve kuzeni Erol Avşar ile birlikte önceki akşam bir restoranda akşam yemeğinde bir araya geldi.

  GAZETECİLERE ŞAKAYLA KARIŞIK SATAŞTI

  Avşar, gecenin sonunda karşısında kameraları görünce "Niye çekiyorsunuz? Çekmeyin, niye çekiyorsunuz?" diyerek şakayla karışık tepki gösterdi.

  "BEN SÖZLERİMİN ARKASINDAYIM"

  Araya girmeye çalışan Helin Avşar ise ablasının sözleri üzerine "Şaka yapıyor, çekin" diyerek ortamı yumuşatmaya çalıştı. Daha sonra gazetecilerin ısrarlı sorularını geri çeviremeyen Avşar " Ben sözlerimin arkasındayım. Bir senelik gazeteci gelip beni çekemez. Mantıklı sorulara ve mantıklı insanlara her zaman kapım açık" dedi.

  GECEDEN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

  "BUGÜN GERİZEKALI DERİM YARIN GİRİŞİRİM"

  Bir muhabirin "Peki Hülya Hanım geçtiğimiz günlerde üzücü bir hadise yaşadık. Bunları yaşamamak adına sizin bizlere tavsiyelerin nelerdir?" sorusuna, "Şimdi oldu. Bunu düşünebildiysen aşama kaydedebildin demektir. Bana bu piyasadaki sözüm ona üç günlükler gibi davranamazsınız. Laubali hareketlerle benim ağzımdan laf alıp televizyonlarda az sonralar şoklar patlatamazsınız. Beni böyle yaparak salak yerine koyamazsınız.

  ENTEL DANTEL BİRİ DEĞİLİM

  Saygısızlığa ve saygısız insanlara asla tahammülüm yok. Bu düşünceyle bana geldiğiniz her röpörtajda ağzınızın payını alır gidersiniz. Bugün gerizekalı derim yarın girişebilirim. Bu o anki ruh halime bağlı. He eğer ki bu işte karşılıklı olarak belli standartları koruyabilirsek, bana düzeyli ve hak ettiğim biçimde yaklaşırsanız, saygılı olursanız ben de bunun karşılığını fazlasıyla veririm. Ben magazini seven biriyim. Ben öyle entel dantel bir insan değilim" dedi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir