Dolar
6.971
0.2632%
Euro
8.2121
0.2465%
Altın
1976.54
-0.0141%
Borsa
1126.9
0%
G. Altın
442.859
0.2503%
Bitcoin
78802.77
-0.5715%
22ºC
İstanbul
Açık 22 C

  Hülya Avşar hayvanseverlere çattı: Şov yapıyorlar

  Etiler'de restoran çıkışı gazetecilerle sohbet eden Hülya Avşar, hakkında merak edilenleri yanıtladı.
  • 14.01.2013 - 14:05
  Hülya Avşar hayvanseverlere çattı: Şov yapıyorlar

  Hülya Avşar hayvanseverlere çattı: Şov yapıyorlar #1

  Geçtiğimiz günlerde yayınlanmaya başlayan reklam filmiyle gündeme gelen Hülya Avşar, önceki akşam ailesiyle birlikte Etiler'de bir kebapçıdan çıkarken görüntülendi. Reklam filminden 1.5 milyon lira kazanan Avşar'ın keyfi yerinde görünüyordu. Sözcü gazetesinden Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre reklam filminin hoşuna gittiğini söyleyen Avşar, muhabirlerin "Reklamlardaki muhabirler gerçekçi olmamış" demesi üzerine "Evet haklısınız bundan sonra zaten böyle bir sahne olursa sizden oynamanız için rica edeceğim" dedi.

  "HAYVANSEVERLER ŞOV YAPIYOR"

  Geçtiğimiz günlerde bir mağazada kürk deneyen Avşar, hayvanseverlerden gelen tepkilerin sorulması üzerine eleştirenlere sert çıkarak "Bu benim kendi tercihim. Yapıyorlar ki alıp giyiyorum. Ayrıca ben bu kendini hayvansever olarak gören insanların şov yaptığını düşünüyorum. Şov yapmasınlar. Bu hayvanseverler önce insanları sevsinler” diye konuştu.

  "8 SAATTEN FAZLA ÇALIŞMAM"

  Dizilerde oynayıp oynamama sorusuna Avşar kızı "Eğer dizide oynayacak olursam sekiz saatten fazla çalışmam en fazla bir saat daha erteleyebilirim bunu. Şoray kanunları gibi kanunlarım var yani” dedi. Muhabirlerin günümüzde 90 dakikalık diziler çekiliyor ve oyuncular gece gündüz çekimdeler demesi üzerine “ O zaman dizilerde oynamayacağım” dedi.

  "JÜRİ ARKADAŞLARIMI ÇOK SEVİYORUM"

  Avşar "O ses Türkiye yarışmasındaki jüri üyeleriyle şov için mi çok yakınsınız" sorusuna "Hayır alakası yok. Ben hepsini çok seviyorum ve çok iyi anlaşıyoruz” diye konuştu.

  Avşar, son olarak kızı Zehra’nın da oyuncu olmasına nasıl yaklaşırsınız sorusuna “Zehra’nın şu an için öyle bir isteği yok. Zaten daha 14 yaşında istediği yönde ilerleyebilir” şeklinde konuştu. Hülya Avşar’ın işlemeli ayakkabıları ise dikkatlerden kaçmadı.

  Hülya Avşar hayvanseverlere çattı: Şov yapıyorlar #2

  Görüş Bildir