Euro
15.2714
-0.20%
Dolar
13.5324
0.19%
Altın
799.8420
-0.08%
Borsa
1916
0.30%
Bitcoin
502.200
9.17%
1ºC
İstanbul
Çok bulutlu 1 C

  Hülya Avşar: İnişte geçme beni yokuşta öperim seni

  Hülya Avşar, yeni yazısında hemcinsiyle yaşadığı ilginç olayı köşesine taşıdı.
  • 31.08.2012 - 11:13
  Hülya Avşar: İnişte geçme beni yokuşta öperim seni

  Hülya Avşar: İnişte geçme beni yokuşta öperim seni #1

  Spora olan düşkünlüğüyle bilinen ve her hafta mutlaka Belgrad Ormanı'nda koşuya çıkan Avşar, yeni yazısında hemcinsiyle yaşadığı ilginç olayı köşesine taşıdı. Avşar, koşuda kendisini hava atarak geçen kadına verdiğini dersi şöyle kaleme aldı. Ama Avşar kızı bunu yaparken "Kamyon arkası edebiyatı"ndan faydalandı:  "İnişte geçme beni yokuşta öperim seni"

  İşte Hülya Avşar'ın o yazısı

  YOKUŞTA İNLİYORSAN DİREK SALAKSIN

  "Yokuşta geçemeyeceğin kişiyi, inişte geçmeye kalkmıyorsan zekanı tebrik ederim ama inişte birini geçmek sana keyif veriyor da yokuşta inliyorsan direk salaksın! İşte bu dahiyane fikri ormanda edindim. İnanın, benim hiç suçum yok. Düşünsenize; siz keyifle spor yapmak için ormana gitmişsiniz, zırt diye yanından bir hemcinsin ful parfüm ve kalıcı makyajıyla, hızla geçiyor. Ha bir de kulaklık var, yani müzik dinliyor! Her neyse... Zırt diye geçiyor ama arkadan vücut dili "Tek spor yapan sen değilsin. Bak seni nasıl geçtim güzelim" der gibi, gibi değil öyle halbuki.

  HÜLYA AVŞAR FOTOĞRAFLARI

  'YOKUŞTA ÖPERİM SENİ'

  Diyemiyorsun ki; "Bak yavrum, canım, şekerim, hayatta her şeyin matematiği var. Sporun, işin, aşkın, nefes almanın bile. Ne demişler "Yokuşta geçme beni, inişte öperim seni!" Tabii bu durum bende tam tersi oluyor. 'İnişte geçme beni, yokuşta öperim seni' gibi! Her neyse, konumuza dönersek; biz dişiler hep bir yarış halindeyiz. "Ormandayız işte, sakin ol yahu!" diye düşünürken bir de ne göreyim; ben yokuşu çıkmışım, düzlüğe gelmişim, çayımı içmeye başlamışım. Bir de ne görürüm; uzaktan, yeşilliklerin arasından elinde telefon biri geliyor.

  KADINLARIN TEK KISKANDIKLARI KADINLAR

  Amaniiin! Bu yarım saat önce beni geçen değil miydi? Eveeeet işte o! Tek fark vücut dili değişmişti. Şimdi de, "Eğer bu önemli telefon gelmeseydi sen görürdün" gibiydi! Gibi değil, öyleydi. Ben de "Baltalar elimizde, uzun ip belimizde" şarkısını söyleyerek uzaklaştım oradan. Bu sizi ilgilendirmeyen yazının sebebi! Bildiğim bir şey var ki erkekler, kadınları tarafından kıskanıldıklarını sana dursunlar, oysa kadınların tek kıskandıkları kadınlardır. Nerede olursa olsun! Sevgilerimle..."


  Görüş Bildir