Euro
9.3638
0.13%
Dolar
7.8054
-0.11%
Altın
444.76
-1.06%
Borsa
1.287
-3.12%
Bitcoin
144.503
2.02%
12ºC
İstanbul
Bulutlu 12 C

  Hülya Avşar: İtibar görmek için Porsche ile geldim

  Hülya Avşar, İtibar Yönetimi Konferansı'na konuşmacı olarak katıldı.
  • 04.10.2013 - 08:05
  Hülya Avşar: İtibar görmek için Porsche ile geldim

  Hülya Avşar: İtibar görmek için Porsche ile geldim #1Konuşmacı olarak katıldığı İtibar Yönetimi Konferansı'na son model Porsche ile gelen Hülya Avşar, 'İtibar görmek için Porsche ile geldim' diye espri yaptı. Kadir Has Üniversitesi ile İtibar Yönetimi Enstitüsü işbirliğinde düzenlenen 2. Uluslararası İtibar Yönetimi Konferansı, dün Kadir Has Üniversitesi'nin Cibali Kampüsü'nde başladı.

  Hülya Avşar: İtibar görmek için Porsche ile geldim #2

  'PARASI OLANA İTİBAR GÖSTERİLİYOR'

  Konferans kapsamında düzenlenen 'Finans ve Yaşamda İtibar Ekonomisi' konulu panele Hülya Avşar da konuşmacı olarak katıldı. Sanatçı, yaptığı konuşmada itibarın farklı şekillerde elde edilebildiğine işaret ederek, 'Türkiye'de para ön planda. Parası olana itibar gösteriliyor. Belki ben de ünlü olduğum için itibar görüyorum. Ama ben kendimi bu sınıfa sokmuyorum. Ben donanımlı olmanın itibar getirdiğine inanıyorum. Çok çabuk şöhret olup çok çabuk yok olmaktansa itibarımı koruyacak şekilde çalıştım. Ben, itibar meselesini farkında olmadan yönetmişim' dedi.

  'BEN ZEKİYİM'

  Sanatçıların itibar yönetimi için uzman kadrolarla çalışması gerektiğini de söyleyen Hülya Avşar, 'Peki sizin ekibiniz oldu mu?' sorusunu ise, 'Hayır, benim olmadı. Ben zekiyim ve her şeyi kendim yönlendirdim. Bazen akıl danıştığım olmuştur ama genelde kararlarımı kendim verdim. Doğru verdiğime de inanıyorum' diye yanıtladı. Avşar, panelin ardından, deneme sürüşü için aldığı 2013 model Porsche marka otomobille ayrıldı.

  50'NCİ YAŞ GÜNÜ HEDİYEM

  Sanatçı, araca binerken 'İtibar görmek için Porsche ile geldim' diye espri yaptı. 10 Ekim'de doğum gününü kutlayacak olan Avşar, 'Bu arabayı kendime 50'nci yaş günü hediyesi olarak almayı düşünüyordum ama geri vereceğim. Bana göre bir araba değilmiş' diye konuştu.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir