Euro
10.8388
-0.11%
Dolar
9.3345
0.04%
Altın
528.79
-0.19%
Borsa
1.418
0.58%
Bitcoin
574.022
3.00%
14ºC
İstanbul
Parçalı bulutlu 14 C

  Hülya Avşar sandık başında imza şaşkınlığı yaşadı

  Sarıyer’de oyunu kullanan ünlü sanatçı Hülya Avşar, kendi isminin yerine başka birinin imza attığını öğrenince şaşkınlık yaşadı.
  • Ajanslar
  • 07.06.2015 - 14:58
  Hülya Avşar sandık başında imza şaşkınlığı yaşadı

  Ünlü sanatçı Hülya Avşar, oyunu Sarıyer Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde kullandı. Oyunu kullanmak için 1021 nolu sandığa gelen Avşar, kendi isminin olduğu yere başka birinin imza attığını öğrenince şaşkınlık yaşadı.

  Hülya Avşar sandık başında imza şaşkınlığı yaşadı #1

  KABİN GİRİŞİNİ DE BULAMADI

  Ardından oyunu kullanmak için kabine ilerleyen Hülya Avşar, bu kez de kabin girişini bulamadı. Görevliler Avşar’a girişi gösterdi. Kabine giren Avşar, kendi isminin olduğu yere imza atılması nedeniyle oyunun geçerli olup olmayacağını sordu.

  Hülya Avşar sandık başında imza şaşkınlığı yaşadı İZLE

  Hülya Avşar sandık başında imza şaşkınlığı yaşadı #2

  "ARTIK GELİŞEN BİR ÜLKE OLMAK İSTİYORUZ"

  Sandık başkanı ise tüm mesuliyetin kendisinde olduğunda ifade ederek, durumun Avşar’a bir sorun yaratmayacağını söyledi. Bunun üzerine kabine giren Avşar, oyunu kullandı. Oy kullandıktan sonra bir açıklama yapan Hülya Avşar, “Söylenecek tek kelime herkes için hayırlı olsun. Çok yoruldu insanlar memleket meselelerinden. Memleket meseleleri sebebiyle insanlar düzenlerini kurmakta zorlanıyorlar, hayatlarını yönlendirmekte zorlanıyorlar. Artık mutlu, huzurlu, keyifli, eğitime değer verilen, herkesin çocuğuna daha fazla zaman ayrılabileceği, gerçekten gelişen bir ülke olmak istiyoruz. Zaten bu dönemde olmazsak, bir daha da olamayız diye düşünüyoruz. O yüzden her şeyin hayırlısı olsun. ‘Bunun yolu hangisi diyeceksiniz?’ Bunun yolu bence sandıklardan bu sefer çıkacak olan 'aklın yolu birdir' yolu olmalı”

  Avşar, kızı Zehra’nın 17 yaşında olduğu için bu yıl oy kullanamadığını da sözlerine ekledi.

  İlginizi Çekebilir


  Görüş Bildir