Petrol
91.89
0.10%
Euro
18.4378
-0.59%
Dolar
18.5779
0.04%
Altın
1.018
-1.13%
Borsa
3488
0.00%
Bitcoin
374.826
0.61%
18ºC
İstanbul
Bulutlu 18 C

  Hülya Avşar: Üçüncüye b.k yemek düşer

  Hülya Avşar, bugünkü köşe yazısında yeni bir polemik yaratacağa benziyor.
  • 31.03.2012 - 17:43
  Hülya Avşar: Üçüncüye b.k yemek düşer

  Hülya Avşar: Üçüncüye b.k yemek düşer #1

  Hülya Avşar, bir muhabire gerizekalı demesiyle tepki çektikten sonra bugün acunn.com'daki yazısında yeni polemikler yaratacak itiraflarda bulundu

  İşte o yazı;

  Şu basınla olan ilişkime verdiğim zamanı, emeği, sevgimi, nefretimi evliliğime verseydim... ASRIN evliliği olurdu!

  Bütün iş, ilişkilerde karşındakini çözebilmek, olduğu gibi kabul edebilmek, her şeyi kafaya takmamak falan filan...

  Amaaaaaaa! İlişkileri asıl sağlam kılan, her şeye rağmen her türlü duyguyu göz göze yaşamak, kafasını gözünü yara yara. Araya kimse, üçüncü sayılacak ne canlı ne madde girmemeli. Girmemeli ki; ilişkiyi uzun yıllara taşıyacak güç zarar görmesin.

  Zaten bana göre üçüncü sayılacak kişilerin niyetleri, ne kadar iyi olursa olsun önce ilişkilerin yatak odasını bilmesi lazım yani mahremini. Üçüncüye b...k yemek düşer derler ya! Çok doğru! Yine bana göre; mahremiyeti zarar gören ilişkiden hayır gelmez. Çünkü ilişkilerin düzeldiği tek yer, mahremiyetin olduğu dört duvar arasıdır. Veya başka bir yol daha var; bir üçüncü kişi istiyorsanız ilişkinizin içinde, o zaman onu da yatağa alacaksınız!

  Yazının şekli farklı yerlere gitmeden! Demek istediğim şu ki; yirmi dokuz yıldır basınla arama; menajer, koruma, asistan, halkla ilişkiler gibi üçüncüler soksaydım, şimdiye kadar çoktan boşanmıştım. Oysa ki; yirmi dokuz yıllık ilişkimi bitirmeye kimsenin gücü olamaz. Eeee! Durum böyleyken, arada gerizekalısı da çıkar, dangalağı da...

  Yine de çıkmaya devam edecektir, hiç pişman değilim. Böyle olmasaydı, ilişkimin yirmi dokuzuncu yılına nasıl geldiğini hatırlamayı hep erteleyecektim. Her ne olursa olsun, yine basınla arama bir üçüncü girmeyecek ve ben yine gerizekalı, dangalak demeye devam edeceğim.

  Ben yine üçüncüler sayesinde, asil görünüp, ilişkimin arkasından dil çıkartmayacağım.

  Sevgilerimle

  Hülya Avşar


  Görüş Bildir