Euro
10.0676
-0.11%
Dolar
8.5484
-0.18%
Altın
495.62
-0.39%
Borsa
1.352
-0.86%
Bitcoin
292.000
5.68%
25ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 25 C

  Hümeyra Gülse Birsel'den özür diledi

  Yalan Dünya'nın kıdemli oyuncusu Hümeyra'dan yeni bir açıklama geldi.
  • 18.03.2014 - 08:44
  Hümeyra Gülse Birsel'den özür diledi

  Hümeyra Gülse Birsel den özür diledi #1

  Önceki gün dizi setinde Gülse Birsel'in çok şımardığını, kendisinin ve arkadaşlarının çok yorulduğunu dile getiren Hümeyra, yanlış anlaşıldığına dair bir açıklama yaptı.

  "GÜLSE'Yİ ÇOK YARALADIM"

  Çıkan haberlerin ardından çok üzüldüğünü belirten Hümeyra, "Sabahtan bu yana perişanım. Bir sinir anında Gülse'yi çok yaraladım, özür dilemek istiyorum. Şikâyet ettim, çalıştığım en iyi set. Şartlarımız düzgün. Dört günde 100 sayfa çekmek zorunda olduğumuz için çok yoruluyorum. Bu yıllardır düzelmiyor. Benim de ömrüm vefa etmeyecek herhalde düzeldiğini görmeye. Hiç istemediğim bir insanı kırdım bunun için perişanım.

  "ÖZÜR DİLİYORUM"

  100 sayfayı oynamak çok zor bir de onu yazmak var. Yaptığı işe son derece hayranım. Kariyerine başladığı günden bu yana başarılı olmuş biri için 'şımarık' demek biraz fazla.

  Bu kelimeyi bu şekilde mi kullandım hatırlamıyorum. Benden çok onun başı ağrıyacak. Çok üzgünüm pişmanım bir mekânda arkadaşımla dertleştim. Özür diliyorum, özür diliyorum, özür diliyorum." açıklamasını yaptı.

  GÜLSE BİRSEL'DEN HÜMEYRA'YA CEVAP

  Dizi sektörünü eleştiren Birsel, "Hümeyra'yla konuştum aramızda bir problem yok. Çok ciddiye almadık. Hümeyra, sinirli bir gününde arkadaşına dert yanmış..."

  "DİZİLERİN KADERİ BU"

  Haklı olarak şikayet etmiş. Biz de çok yorulduk. Sette kendi aramızda dakikaların uzun olmasından dert yanıyoruz. Bende isterim 1 hafta önceden senaryoyu göndermek ama vaktim hiç kalmıyor. 100 dakikadan fazla dizi yazmak çok zaman alıyor. Ama senaryoyu gönderince 1 gün sonrasına set koymuyoruz. Oyuncuların ezber yapması için en az 1.5 gün sonrasına set koyuyoruz" dedi.

  Hümeyra'yla aralarında bir problem olmadığını söyleyen Birsel, "Bunun şımarıklıkla alakası yok. Zaten Hümeyra da şımarık kelimesini kullanmadığını söyledi.."

  "YERLİ DİZİ YERSİZ UZUN"

  "Geçen hafta doğum günüme geldi. Aramızda problem olsa Hümeyra doğum günüme gelmezdi. Doğum günümde 1 değil 3 tane hediye aldı. Kendisiyle aramızda anne-kız ilişkisi var. Hatta oğluyla aynı yaştayım. Yıllardan bu yana beraber çalışıyoruz. Kendisi de söyledikleri sözler için çok üzülmüş" şeklinde konuştu.

  'Yalan Dünya' dizisi için 75 dakika anlaştığını dile getiren Birsel, sözlerini şöyle devam etti: "Dizi için ilk önce 75 dakika olarak anlaştık. Ama diğer dizilerin süresi 110 dakikalarda olunca süreyi arttırmak zorunda kaldı. Yerli dizi yersiz uzun"

  Hümeyra Gülse Birsel den özür diledi #2

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir