Euro
10.4052
-0.27%
Dolar
8.8681
0.02%
Altın
501.45
0.48%
Borsa
1.385
0%
Bitcoin
392.739
3.71%
16ºC
İstanbul
Güneşli 16 C

  İbrahim Erkal'ın çengelli iğnesi doğru gömlek yanlış

  Gömleğinin yakasına çengelli iğne takarak olay yaratan İbrahim Erkal’ın tarzını, tasarımcı Levon Kordonciyan değerlendirdi.
  • 25.06.2016 - 09:19
  İbrahim Erkal'ın çengelli iğnesi doğru gömlek yanlış

  İbrahim Erkal ın çengelli iğnesi doğru gömlek yanlış #1

  İbrahim Erkal, geçtiğimiz hafta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın iftar davetinde gömleğinin yakasına iliştirdiği çengelli iğneyle çok konuşulmuştu. Ünlü şarkıcı, sosyal medyada da olay olan ilginç tarzı için "Kendime yakıştırdığım için böyle bir aksesuvar tercih ettim. Farklı bir tarz olduğu için ilgimi çekti" demişti. Sosyal medyada kimileri Erkal'ın bu Moda hamlesini beğenirken, bazıları da hiç yakıştırmadı.

  "BU GÖMLEKTE ÇENGELLİ İĞNE OLMAZ"

  Smokin tasarımcısı Levon Kordonciyan'a, Erkal'ın çok konuşulan çengelli iğnesiyle ilgili görüşlerini soruldu. Kordonciyan, Erkal'ın tarzını şöyle değerlendirdi: "Gömlekte çengelli iğne aksesuvarı, fikir olarak güzel. Ancak İbrahim Erkal, kullanım açısından yanlışlık yapmış. Bu aksesuvarı kullanırken, gömlek yakasındaki düğmelerin kapalı olması gerekiyor. Erkal; yakasını düğmelememiş ve sıradan, fantezi bir gömlek tercih etmiş. Böyle bir gömlekle çengelli iğne kullanılmaz. Bunun için bebe yaka, cepsiz bir gömlek giyilmesi gerekiyor. Gömlek düğmeleri gizli pat olmalı ve gömlekte mutlaka kol düğmeleri bulunmalı."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir