Petrol
83.45
-1.86%
Euro
17.7991
-0.25%
Dolar
18.4601
0.25%
Altın
967.09
-0.62%
Borsa
326
-0.65%
Bitcoin
355.158
0.27%
23ºC
İstanbul
Güneşli 23 C

  İnna'dan Ebru Gündeş şarkısı

  "Türk müziğini çok beğeniyorum. Türk sanatçılardan en çok Tarkan ve Ebru Gündeş'i beğeniyorum"
  • 20.05.2013 - 15:35
  İnna'dan Ebru Gündeş şarkısı

  İnna dan Ebru Gündeş şarkısı #1

  Romanyalı şarkıcı Inna, Bodrum'da konser verdi. Özel bir firma tarafından düzenlenen organizasyonla Bodrum'a gelen şarkıcı, kaldığı otelden çıkarken gazetecilerin sorularını yanıtladı. İstanbul'da çektiği klibinden bahseden Inna, "Türk insanını çok sevdiğim için bir klibimi İstanbul'da çektim. Bodrum'a tatil için gelip bir süre kalabilirim. Çok değişik bir yer" dedi.

  "TÜRK ERKEKLERİ ÇOK CENTİLMEN"

  Türk erkeklerini çok beğendiğini de sözlerine ekleyen İnna "Türk erkekleri çok centilmen, çok yakışıklı ve çok sempatikler. Ben Türk erkeklerini çok beğeniyorum"şeklinde konuştu.

  TÜRKÇE ŞARKI İLE ŞAŞIRTTI

  Son olarak Türk müziklerini çok beğendiğini ifade eden İnna Ebru Gündeş'in Çingenem şarkısını Türkçe olarak gazeteciler ile paylaştı. Ebru Gündeş'i Tarkan'ı ve birçok Türk sanatçıyı çok beğendiğini de sözlerine ekleyen İnna Türkçe müzik'e yakın bir müzik tarzı olduğunuda vurguladı.

  "TARKAN VE EBRU GÜNDEŞ'İ BEĞENİYORUM"

  Bodrum'da düzenlenen 19 Mayıs kutlamalarını izlediğini ve çok etkilendiğini de dile getiren Inna, kutlamalarda Türk bayrağı ile fotoğraf çektirerek sosyal paylaşım sitesinde yayınladığını ve kısa sürede 30 bin kişinin resmi beğendiğini anlattı.
  Türk şarkıcılardan kimleri beğendiği de sorulan Inna, "Türk müziğini çok beğeniyorum. Türk sanatçılardan en çok Tarkan ve Ebru Gündeş'i beğeniyorum" diye konuştu.

  

  Görüş Bildir