Petrol
91.56
-0.26%
Euro
18.5161
-0.16%
Dolar
18.5735
0.01%
Altın
1.027
-0.34%
Borsa
3458
-1.91%
Bitcoin
376.260
2.42%
15ºC
İstanbul
Çoğunlukla açık 15 C

  İşte siyahi bebeğin annesi

  Herkesin merak ettiği gizemli gelinin adı M, soyadı ise D harfi ile başlıyor...
  • 29.05.2013 - 10:48
  İşte siyahi bebeğin annesi

  İşte siyahi bebeğin annesi #1

  Geçen yaz lüks bir otelde evlenen Türkiye'nin en ünlü iki ailesinin çocukları, bekarlığa veda partisi düzenlemiş, partide alkolün dozunu kaçıran güzel gelin Nijeryalı dansçıdan hamile kalmıştı.

  Gizemli gelinin ve ailesinin yakın dostu olan sosyetenin tanınmış işkadını açıklamalarda bulundu. Siyahi bebeğin annesinin adının M.D. olduğunu söyledi.

  Ailenin yakın dostu işkadını skandalla ilgili olarak şunları anlattı:

  "GERİ DÖNMÜYOR"

  "Yazılanlar az bile. Çünkü fazlası var. M.D.'yi kızım gibi severim. Elimde büyüdü sayılır. Oğlumla aynı liseye gittiler. Ailelerimiz çok eskiden beri görüşür. M.D. herkesin sevdiği ve takdir ettiği bir kız. Çok tanınmış bir ailenin biricik evladı. Nasıl böyle bir hata yaptı anlayamadım. Hepimiz çok üzüldük. M.D. geri gelemiyor. Yanında yeğeni kalıyor. Ailesi bebeği bırakıp gelmesini istiyor ama M.D. bebeği bırakmak istemiyor. Her gün ağladığını biliyorum. Ne yapacağını şaşırmış durumda. Bir tarafta bebeği, diğer tarafta ise aile ve kamuoyu baskısı... M.D. çıldıracak gibi... Hayatı altüst oldu. Kendisine bir zarar vermesinden korkuyorum. "

  BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ YAPILMASIN

  M.D.'nin yaşadıklarından herkesin ders çıkarmasını isteyen sosyetik işkadını, bekarlığa veda partisinin kaldırılması gerektiğini söyledi. Ünlü işkadını, "Bizim güzel adetlerimiz var. Veda partisi de neymiş? Kına gecesi yapılsaydı, başı yanmazdı" dedi.

  Takvim


  Görüş Bildir