Euro
15.2632
0.79%
Dolar
13.4559
0.59%
Altın
791.8410
0.24%
Borsa
2,011.16
-0.15%
Bitcoin
520.610
-9.13%
2ºC
İstanbul
Kar 2 C
  İvana Sert şortuyla cami avlusunda

  İvana Sert şortuyla cami avlusunda

  Kıbrıs'a giden İvana Sert'in, cami avlusunda şortuyla çektirdiği fotoğraf tepki gördü..
  • 07.10.2012 - 17:39

  İvana Sert şortuyla cami avlusunda #1

  Türkiye’nin 9 ilinde 12 farklı kuaför salonunda gerçekleştirilen stil danışmanlığı projesinde görev alan ünlü tasarımcı İvana Sert, Kayseri’deki etkinliğin ardından dün sabah Kıbrıs’a uçtu. Ancak Sert’in Kıbrıs’a gitmek için bindiği uçakta ekonomi bileti olduğu halde business class’ta uçmak istediği öne sürüldü.

  EKONOMİ SINIFI BİLETİYLE BUSINESS'TA UÇMAK İSTEDİ

  Sert’in bu davranışı yüzünden uçağın vaktinden biraz geç kalktığı, yolcuların da bu duruma tepki gösterdiği belirtildi. İddiaya göre Sert, sabah çok erken saatte ekonomi sınıfı biletiyle bindiği Kıbrıs uçağında business class bölümündeki boş koltukları görünce görevlilere rica ederek o bölüme geçmek istediğini söyledi.

  236 TL FARK VERMEK İSTEMEDİ

  Sert’in talebi nedeniyle kalkmak üzere olan uçakta kısa süreli karmaşa yaşandı. Yolcular 236 TL fark ödeyip business bileti almamak için böyle davrandığını belirttikleri ünlü tasarımcıyı twitter’da bedavacılıkla suçladı.

  ŞORTUYLA CAMİ AVLUSUNDA

  Kıbrıs’a vardıktan sonra bölgenin tarihi ve turistlik yerlerini gezen İvana Sert ise Selimiye Camisi’nin avlusunda resmini paylaştı..

  İvana Sert şortuyla cami avlusunda #2

  Caminin görkemine hayran kalan ve “Selimiye Camisi’nin avlusundayız. Müthiş, çok beğendim” notu düşen Sert’in avludayken şortlu, caminin içindeyken ise başörtülü, kısa kollu hali dikkat çekti.

  TEPKİ GELİNCE KAPALI RESMİNİ DE TWITTER'A EKLEDİ

  Daha sonra caminin içine giren Sert, tepkiler nedeniyle kapanmış haliyle de fotoğraf çektirip Twitter'a koydu. Sert, fotoğrafın altına "Kıbrıs Selimiye Camii'sini çok sevdim" notunu düştü..

  İvana Sert şortuyla cami avlusunda #3


  Görüş Bildir