Euro
9.5547
0.4%
Dolar
7.8775
0.2%
Altın
466.15
0.87%
Borsa
1.322
-0.26%
Bitcoin
150.613
0.78%
6ºC
İstanbul
Açık 6 C

  İzel'le Çelik sonunda barıştı

  Bir süredir aralarında soğuk rüzgarlar esen İzel ve Çelik, dargınlığa son verdi.
  • 28.12.2012 - 08:26
  İzel'le Çelik sonunda barıştı

  İzel le Çelik sonunda barıştı #1

  Bir süredir araları bozuk olan ve çeşitli polimiklere giren İzel ve Çelik dün gece barıştı.

  Doğuş Yayın Grubu'nun Maslak Venue'de düzenlediği Yılbaşı Partisi'nde karşılaşan İzel ve Çelik birbirleriniz sarılıp öptükten sonra barıştılar.... Birbirlerini çok özlediği gözlenen ikili saatlerce sohbet etti.

  Çelik bu barışmanın ardından; "Biz çocukluk arkadaşıyız. Birbirimize uzun süre kırgın yada küs kalamayız. Eski dost düşman olmaz bizde..." dedi.

  ÇELİK İZEL İÇİN NE DEMİŞTİ?

  ''Ben gruptan yıllar önce ayrıldım. Daha sonra uzun süre bir araya gelmedik. Ardından Beyaz Show'a çağrıldık. Gitmeden önce 'beraber bir çalışma yapar mıyız' diye konuştuk. Programa çıktıktan sonra sanki ben grupla yeniden çalışmak istiyormuşum gibi bir hava yaratıldı.

  *Yıllar önce gruptan ayrıldığım için ne kadar doğru bir karar verdiğimi anladım. Çünkü karakteri hiç değişmemiş. Ercan ise adam gibi adamdır ve eminim ki ben bu konuda ne dersem diyeyim o da altına imza atar. O da benim tarafında. Çünkü 25 yıldır İzel'le ilgili konuşmuyoruz ama artık bıçak kemiğe dayandı.İzel'in disiplini hiç yoktur. Herkesle konuşuyoruz, Beyaz'ı programdan sonra arıyoruz konuşuyoruz, Serdar Ortaç'ın babası vefat etti aradık konuştuk. Kendisini öyle bir yerde görüyor ki telefonlara bile çıkmıyor.

  Beyaz Şov'da öncesi Ercan'a "Ya İzel gelmezse" dediğimde yüzü bembeyaz oldu. İzel geldiğinde de kuliste aramızda öyle bir konuşma olmadı, İzel'le birbirimizi yayında gördük.. Evet birbirimizin gözüne bakarak şarkı söyledim ama bizim için rol yapmak zor bir şey değil. Orada oynadım, iyi rol yaptım.

  *Bizim grubun dağılma sebebi İzel'in Ercan'ı fişeklemesidir. Önüme 10 maddeden oluşan bir emir listesi koydular, ben de kabul etmedim ve bitti. O listeyi İzel hazırlatmış. Biz bir yıl çalıştık ama anlatamayacağım kavgalar yaşandı.

  *Ben Ercan'ın İzel'in disiplinsizliği sebebiyle travmalar geçirdiği günleri hatırlarım. Ama umrumda değil artık İzel. Ondan benim için bir cacık olmaz!.."

  İZEL İSE ÇELİK İÇİN ŞUNLARI SÖYLEMİŞTİ

  "Çelik beni telefonla aradığında hastanedeydim, elimde raporum bile var. Son yaşadığım olaydan sonra (Hande Yener polemiği) vücudum iflas etti. 20 yıl sonra içime attığım bir üzüntüyü yazmıştım ama yazdığıma yazacağıma pişman oldum. Olay çok başka yerlere gitti. Arkasından da Çelik'in açıklamaları. Şok geçiriyorum. İzel - Çelik - Ercan benim yüzümden dağılmadı. İzel - Çelik - Ercan benim yüzümden birleşemiyor. Çünkü istemiyorum, yoluma tek başıma devam etmek istiyorum. Ayrıca bu grup Ercan'la Çelik'in kavgaları yüzünden dağıldı. Çelik'in 'İzel'den bir cacık olmaz sözlerine çok üzüldüm, canım yandı, kalbim acıdı. Beyaz Şov'da bir araya geldiğimizde ben gerçekten mutluydum ama Çelik oynamış rol yapmış. Bugünden sonra Çelik'le de Ercan'la da dostluğum bitmiştir, ikisini de sildim. Çelik cilt problemim için 'Hep öyleydi' diyor. Benim 20 yaşımda fotoğraflarım var, hiç öyle değil."

  Bu cevabın ardından ise Çelik isim vermeden twitter sayfasında şu mesajı yayınladı; "Yalan ve sahte olmanın çirkinliği insanın yüzüne vurur. Herkes hak ettiği cevabı kendi seviyesinden alır."

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir