Euro
10.1679
0.5%
Dolar
8.6641
0.43%
Altın
493.34
0.22%
Borsa
1.386
0.06%
Bitcoin
365.508
-2.88%
21ºC
İstanbul
Bulutlu ve güneşli 21 C

  İzzet Yıldızhan 12 çocuk istiyor - Tıkla İzle

  Şarkıcı İzzet Yıldızhan, Seda Sultan programına konuk oldu. Çarpıcı açıklamalarda bulundu.
  • 22.10.2012 - 13:47
  İzzet Yıldızhan 12 çocuk istiyor - Tıkla İzle

  İzzet Yıldızhan 12 çocuk istiyor - Tıkla İzle #1

  ENSONHABER.com/DETAY HABER TV'8'de ekranlara gelen Seda Sultan programına bugün şarkıcı İzzet Yıldızhan, modacı Gülşah Saraçoğlu ve Astrolog Zeynep Turan konuk oldu.

  Programda Gülşah Saraçoğlu, kıyafetleri ile Seda Sayan'ın şehit ailelerine yardım kampanyasına katıldı. Seda Sayan da, "Şehit aileleri için yardım kampanyası düzenledim burnumdan getirdiler. Sosyal medyada eleştiri aldım. Sitemi kapatıyordum sonra vazgeçtim" dedi.

  SAYAN, İZZET'İ EVLENDİRECEK

  Programa katılan İzzet Yıldızhan ne zaman evleneceği sorusuna, "Bir gün mutlaka evleneceğim. 6 çocuk sahibiyim, ama 12 çocuk istiyorum. Çocuklarımın analarıyla görüşüyorum, ama bir araya toplamıyorum. Ben Muhteşem Yüzyıl'ın Süleyman'ı mıyım? Çocuklarımın annelerinin hepsine dini nikah kıydım. Eski hanımlarımdan birini sildim. İyi bir babayım, ama iyi bir koca değilim. Kızımın annesiyle beş kez bile görüşmedim. Bunu ilk kez söylüyorum. Çocuklarımın annelerine evlenme teklif ediyorum, ama kabul etmiyorlar. Yatacak yerim yok. O yüzden otel yaptım" dedi.

  izzet Yıldızhan 12 çocuk istiyor

  İzzet Yıldızhan 12 çocuk istiyor - Tıkla İzle #2

  Seda Sayan programda İzzet Yıldızhan'ı kendisinin evlendireceğini söyledi.

  Programda İzzet Yıldızhan'a bir de sürpriz yapıldı. Kızı Zelal canlı yayına telefona bağlanarak, "Babamı çok seviyorum ama babam beni arkadaşlarıma bırakmıyor' dedi. İzzet Yıldızhan da "Kız çocuklarım asla arkadaşlarında kalamaz" dedi.

  "BİR TEK FEHMİ KORU DESTEK ÇIKTI"

  İzzet Yıldızhan, kendisiyle ilgili haberlerle basının kendisini yok ettiğini de söyledi. Yıldızhan, ''Bir tek Fehmi Koru 'durun' dedi. 'Bu adamı infaz ediyorsunuz' dedi. Bir Fehmi abinin dediği doğru çıktı, otel olayında ben beraat ettim hiçbir suçum olmadığı ortaya çıktı.''

  İzzet Yıldızhan ayrıca programda şehit aileleri yararına beş kostümünü, iki ayakkabısını ve 10 gömleğini bağışladı. Yıldızhan, "Bu elbiselere en yüksek parayı vereni de İzmir'deki otelimde bir hafta misafir edeceğim" sözünü de verdi.

  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir