Euro
15.2334
-0.44%
Dolar
13.5055
-0.01%
Altın
802.5410
0.26%
Borsa
1945
1.82%
Bitcoin
509.310
7.16%
-1ºC
İstanbul
Çok bulutlu -1 C

  Jennifer Lopez çocuklarını İstanbul'da bıraktı

  Konser için Bulgaristan'a giden Lopez, çocuklarını İstanbul'da bıraktı.
  • 18.11.2012 - 18:30
  Jennifer Lopez çocuklarını İstanbul'da bıraktı

  Jennifer Lopez çocuklarını İstanbul da bıraktı #1

  İstanbul'da 3 konser veren ve İstanbul'a hayran kalan hatta İstanbul'da bir ev almayı düşünen Jennifer Lopez, Bulgaristan konserine giderken çocuklarını İstanbul'da bıraktı. İstanbul'dan ayrılamayan Lopez, Bulgaristan'a konsere 4 saat kala gidebildi.

  Jennifer Lopez çocuklarını İstanbul'da bıraktı

  İSTANBUL'A AŞIK OLDU

  Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez, İstanbul’a aşık oldu. Lopez, dün akşam Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da vereceği konsere yaklaşık 4 saat kala İstanbul’dan ayrılabildi. 

  AGA 1 TEKNESİYLE İSTANBUL'DAN AYRILDI

  Öğlen saatlerinde uyanan Lopez, kahvaltının ardından odasında İstanbul Boğazını izledi. Lopez, saat 15.30’da Ali Ağaoğlu’nun tahsis ettiği “Aga 1” teknesiyle Les Ottomans otelinden ayrıldı. Dünyaca ünlü şarkıcı tekneye binerken arkasından gelen fotoğrafçısı bu anları kaydetti. 

  TEKNEDE BOĞAZI İZLEDİ

  Lopez'in Sofya konserine yanında 10 tane bavul götürdüğü gözlemlendi. Lopez, tekne otelinin limanından ayrıldıktan sonra teknenin ucuna çıkarak İstanbul Boğazını izledi. Daha sonra Lopez’in yanına dansçı sevgilisi Casper Smart da gelerek eşlik etti. Çift, İstanbul Boğazı’nı izleyerek Yeşilköy’de ki vip havaalanına gitti. 

  ÇOCUKLARINI İSTANBUL'DA BIRAKTI

  Lopez, Sofya konserinden sonra İstanbul’a yeniden geleceği için ikizleri Max ve Emme’yi Les Ottomans otelinde bıraktı. Lopez için otelden, "Aga 1" teknesine kola, çay, ligt ekmek ve kurabiye götürüldü. Lopez, Sofya yolculuğuna yeşil palto ve uzun siyah çizme ayakkabı tercih etti.


  Görüş Bildir