Petrol
115.11
0.76%
Euro
16.70
2.81%
Dolar
15.82
1.80%
Altın
934.69
1.73%
Borsa
2406
0.65%
Bitcoin
486.024
1.67%
25ºC
İstanbul
Güneşli 25 C

  Justin Bieber Malala ile Facetime'dan konuştu

  Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, 2 gün önce Instagram hesabından Malala ile Facetime görüşmesi yaptığı bir fotoğraf paylaştı.
  • 10.08.2014 - 11:52
  Justin Bieber Malala ile Facetime'dan konuştu

  biebar

  Kanadalı şarkıcı Justin Bieber, bu kez daha insani bir konuyla gündemde. Pakistan'da okula gittiği için Taliban askerlerinin başından vurduğu, ölümden döndükten sonra kadın hakları için çalışmaya başlayan Malala Yusufzay, Justin Bieber ile Facetime görüşmesi yaptı. Görüşme, Bieber'ın Instagram'da paylaştığı fotoğraf sonrası ortaya çıktı.

  Bieber fotoğrafla beraber şu mesajı da yayınladı:

  "Az evvel Malala Yusufzay ile Facetime yaptık. Gerçekten inanılmaz bir hikayesi var. Onunla şahsen tanışmak ve @malalafund'a nasıl destek olabilirim diye konuşmak için sabırsızlanıyorum. #sevgi"

  VAKIF KURDU

  Malala Yusufzay, başından vurulup ölümden dönmüş, o andan itibaren genç kızların okula gitmesi hakkı için savaşmaya başlamıştı. Genç kız ve ailesi daha sonra, bu konuda çalışmalar yapan The Malala Fund adında bir vakıf kurdu.

  Geçen yıl bir röportajında Bieber'a duyduğu hayranlığı dile getiren Yusufzay, sosyal medya hesaplarından bu görüşme hakkında bir paylaşım yapmadı. Instagram'da 19 milyondan fazla takipçisi bulunan Bieber ile Yusufzay'ın ne konuda görüştüğü ise bilinmiyor.

  Justin Bieber Malala ile Facetime dan konuştu #2

  Yusufzay genç kızların eğitim hakları için çalışan örnek bir aktivist iken, Bieber ise sürekli skandallarla gündeme geliyor. En son geçtiğimiz hafta Ibıza'daki bir restoranda Orlando Bloom ile söz dalaşına girmiş, Bloom'un Bieber'a yumruk attığı iddia edilmişti.


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir