Petrol
105.68
4.96%
Euro
17.5999
0.30%
Dolar
17.2933
0.45%
Altın
968.82
0.64%
Borsa
2426
0.72%
Bitcoin
363.524
4.11%
29ºC
İstanbul
Kısmen güneşli 29 C

  Kadir İnanır'dan mesaj var

  Akciğer kanserine yakalandığı yönünde haberler çıkan Yeşilçam'ın dev ismi, sevenlerine 'İyiyim' mesajı yolladı.
  • 29.02.2012 - 14:29
  Kadir İnanır'dan mesaj var

  Kadir İnanır dan mesaj var #1

  Türk sinemasının usta oyuncusu Kadir İnanır'a geçen hafta biyopsi yapıldığı ve tetkikler sonucu kanser teşhisi konduğu haberi, sanat dünyasında bomba etkisi yarattı. İnanır dün de bel fıtığı ameliyatı nedeniyle hastanedeydi. Ünlü dostları, fıtık ameliyatı geçiren İnanır'ı ziyaret için hastaneye akın etti. Onlar arasında yakın dostu Yılmaz Ulusoy da vardı. Ulusoy, hastane çıkışı yaptığı açıklamada korkulacak bir durum olmadığını söyledi: "Kadir'in bel fıtığı ameliyatı çok iyi geçti, sağlığına kavuştu. Bu ameliyat öncesi yapılan tahlillerde ise tesadüfen akciğerdeki kist ortaya çıkmış. Cuma günü bir ameliyat daha geçirecek ve o kist alınacak. Korkulacak bir şey yok, çünkü kötü huylu değil. İnşallah gelecek hafta sağlıklı bir şekilde kalkıp yürüyecek, normal hayatına dönecek."

  'BOMBA GİBİ DÖNECEĞİM'

  Kadir İnanır, hastanede kendisini ziyaret eden Milliyet gazetesinden Ali Eyüboğlu'na rahatsızlığını anlattı. İnanır, soğuk algınlığı, yüksek ateş ve zatürree şüphesiyle gittiği hastanede yapılan ilk tetkikte akciğerde küçük bir kitleye rastlandığını söyledi ve ekledi: "Bunun üzerine ileri tetkikler yapıldı. İyi ki üşütmüşüm, iyi ki doktora gitmişim. O sayede erken yakaladık kitleyi. Cuma günü kitle, ameliyatla alınacak. Sevenlerim merak etmesin. Sağlığım ve moralim çok iyi. Ahmet Ümit'in senaryosunu yazacağı diziyle bomba gibi döneceğim ekrana."

  Kadir İnanır'ın bir de mesajı var: "Bir tavsiyem olacak insanlara. En küçük bir rahatsızlıklarında, ihmal etmesinler doktora gitmeyi. Erken teşhis çok önemli çünkü."


  İlginizi Çekebilir

  Görüş Bildir