Petrol
83.06
-2.93%
Euro
19.5585
0.05%
Dolar
18.6422
0.02%
Altın
1.059
0.08%
Borsa
4958
0.00%
Bitcoin
321.634
-0.80%
10ºC
İstanbul
Çok bulutlu 10 C

  Karakale Köyü'nde Kim Kardashian krizi

  Kim Kardashian’ın Kars'ın Karakale Köyü'nden Muammer Çopur ile kuzen olduğu iddiası köyü karıştırdı.
  • 27.05.2013 - 17:00
  Karakale Köyü'nde Kim Kardashian krizi

  Karakale Köyü nde Kim Kardashian krizi #1

  The Sun Gazetesi'nin haberine göre, Kars'ın merkez Karakale Köyü'nden 29 yaşındaki Muammer Çopur ile Kim Kardashian'ın 'Büyük büyük annelerinin kardeş olduğu' iddia edildi. İki odalı bir evi, 5 kardeşiyle paylaşan Muammer Çopur'un zengin olma hayali ile İngiltere'den gelen gazetecilere Kim'le kuzen olduklarını söylediği, öne sürüldü. Ermeni asıllı Kardashian ailesinin 1913'de köyden göç ettikleri yolunda daha önceleri de birkaç haber yapan aynı gazetede Kim Kardashian'ın fotoğrafı ile poz veren Muammer Çopur'a ilk tepki Köy Muhtarı olan 44 yaşındaki amcasının oğlu Atilla Çopur'dan geldi.

  AKRABALIK BAĞLARI YOK

  Karakale Köyü Muhtarı Atilla Çopur, "Köyde Kim Kardashian'ın ailesinin yaşadığı söylendi. Ne kadar doğru onu bilmiyoruz. Muammer, amcamın oğlu. Onların akrabalık bağları yok. Öyle bir yakıştırma yapmışlar. Ama öyle birşey yok. Uzaktan yakından herhangi bir bağ yok" diye konuştu.

  ÇOPUR: HANİ TAM OLARAK DA BİLMİYORUZ

  Kim'in kuzeni olarak fotoğrafları yayınlanan Muammer Çopur, hiçbir şey konuşmak istemediğini anlatırken, "Gelenlerle birlikte bir araştırma yaptık. Bazı sonuçlar elde ettik. Hani tam olarak biz de bilmiyoruz. Ne kadar gerçek ne kadar yanlış. Kardashian'ın yaşadığı yerler daha önceki ırkımızın, kökeninin geldiği yerler. Öyle bir bilgi elde ettik. Abartılacak birşey yok yani. Normal olan birşey" dedi.

  AYNI MUHTAR 'GURUR DUYUYORUZ' DEMİŞTİ

  The Sun Gazetesi, iki yıl önceki haberi üzerine, Kars'a 32 kilometre uzaklıktaki Ermenistan sınırına yakın olan 75 hane ve 500 nüfuslu Karakale Köyü'ne gitmişti. 3 Aralık 2011 tarihinde fotoğraflı ve görüntülü olarak servis edilen haberde yine köy muhtarı olan Atilla Çopur o zaman şöyle demişti:

  "Böyle bir ünlünün köyümüzden çıkması güzel ve sevindirici bir şeydir. Gurur duyuyoruz. Bizim kızlarımız gibi gerçekten güzel bir kızmış. Gelsin, dedesinin topraklarını görsün, misafirimiz olsun. Çıkıp gelirse köyüne, biz de ilgi gösteririz, iyi karşılarız. Biz Türkler her zaman misafirperver olmuşuzdur, buyursun gelsin misafirperverliğimizi görsün."

  ATİLLA ÇOPUR

  Karakale Köyü nde Kim Kardashian krizi #2


  Görüş Bildir